Treść opublikowana przez Adam :)
-
Moto Schow Suwalki 2019
Wybiera się ktoś? Może jakiś wspólny przejazd Białystok - Suwałki?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A Może coś na Moto schow Jakiś zlocik?
-
Duże spalanie
Raczej chyba nie 3.0 mi pali takie wartości co podajecie
-
Kolektor ssący asb
Sciagales cały dolot żeby wyczyścić? Jak czyscilem to było tak. Za klejone że kilka godzin w nafcie. Moczylem prześwit był ok 80 procent a nagar blokował klapki i nie dały rady się domknac
-
Kolektor ssący asb
Można kupić te ciagniwo płaciłem coś ok 80 zł sprawdź po przekreceniu kluczyka czy dwa silniki robią tak jakby 'test'..... U mnie był spalony silnik. Można i komputerem włączyć test tych silników.
-
[ a4 b7 BKN ] Zerwany pasek klinowy
Witam. Miałem Identyczny problem, stawała pompa wody po wymianie już 30 tys spokoju ?
-
SWAP Quattro do b7 1.9 Tdi - Podlaskie - Szukam
Może Chris Kubeczko na Łodzinskiego
-
Usunięcie tłumika 2.5 V6
Witam mam srebrne końcówki i przy każdym myciu samochodu myje i końcówki ..... dobrze odchodzi z chromowanych ale niestety u mnie się czernią ( mam katalizator )
-
[3.0 TDI BKN] pierwsza wymiana oleju
Dpf warto by sprawdzić czy jest faktycznie jeszcze jest ..... osobiście jeżdżę na Mobil1 Esp Formuła 5w30 i póki co nic się nie dzieje. Zmiana oleju jak z silnikiem wszystko ok nie powinna nic zaszkodzić
-
Cieknie pompa wysokiego Cisnienia
U mnie nie było aż tak źle na szczęście... w Bosch service za uszczelnienie sprawdzenie ...itd 850 zł po naprawie spalanie troszkę spadło ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
OC - różne dane na polisie/w dowodzie
w tamtym roku 720 w tym 901 zł .....Białystok 2 właścicieli zero szkod, pełne zniżki.
-
Włączam biegi samochód nie jedzie
Może półośkę zerwało ?
-
przesyłka z Garwolina
Strony są ze możesz zamówić kuriera ...... i odbierze od niego wujek google
-
błąd 004120 - problem z klapami kolektora
ja Wymieniłem Ciegło brak efektu .......wyczyściłem klapy dalej brak........ kupiłem nowy silniczek problem ustał .....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Total LHM mi pomógł na odgłosy ale dochodzące z pompy .... takie jak na filmiki u mnie czasem tez występują ( co dziwne pojawiło sie na wiosne i w Audi i w ciezarowce w podobnym czasie ) zastanawiałem się czy to nie może być taśma pod kiera ?- 3.0 TDI ASB Klekot
To i tak chyba przy bogato ..... a tak poza tym jeździłem teraz na baku z Liqid Molly i nastąpił wyciek z pompy wysokiego ciśnienia z tego "dekielka" nie wiem czy to zbieg okoliczności czy wynik czyszczenia układu ..... https://zapodaj.net/d43a86f70e91c.jpg.html- Cieknie pompa wysokiego Cisnienia
Witam zauważyłem wyciek powstał dość nie dawno póki co jest nie duży alee ... https://zapodaj.net/d43a86f70e91c.jpg.html Wyciek jest spod tego "Dekielka" Co to moze byc ?- 3.0 TDI ASB Klekot
7 litry oleju na 70 litry ? z tego co sie zainteresowałem tematem to ok 200 Ml na bak paliwa .....- 3.0 TDI ASB Klekot
Leje Dynamica na Lotosie ale może warto spróbować 2T? lub tej myjki ? Spalanie sie zdaje normalna jazda trasy typu 2 km na zimnym pali ok 12 L- 3.0 TDI ASB Klekot
Nie ok bo sie nie znam na tym aż na tyle .......... "OK" typu ze nic podejrzanego sie nie dzieje co wiosna wwalam liqid Moly i po 1000 km korekty ani Drgna a samochód mam już ponad 2,5 roku robiłem tez bezsporednio na silnik ok. 30 min pracy i korekty dalej jak stały tak stały :| Może tak stoi a ten dodatek gó.... daje jezeli macie jakas rade chetnie wysłucham i szkorzystam- 3.0 TDI ASB Klekot
U mnie korekcje wahają się od 25 do 46 na plusie i jakoś wszystko działa OK- Spot Białystok
coś tutaj cisza a wiosna już jest ?- Prawo jazdy
to u którego byłes ? ;O jak mozna wiedziec mi bez problemu date zmieniali i iinne - Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6