Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam :)

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam :)

  1. Wybiera się ktoś? Może jakiś wspólny przejazd Białystok - Suwałki?
  2. A Może coś na Moto schow Jakiś zlocik?
  3. Adam :) odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Raczej chyba nie 3.0 mi pali takie wartości co podajecie
  4. Adam :) odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Sciagales cały dolot żeby wyczyścić? Jak czyscilem to było tak. Za klejone że kilka godzin w nafcie. Moczylem prześwit był ok 80 procent a nagar blokował klapki i nie dały rady się domknac
  5. Adam :) odpowiedział(a) na mailorex71 temat w 3.0TDI
    Można kupić te ciagniwo płaciłem coś ok 80 zł sprawdź po przekreceniu kluczyka czy dwa silniki robią tak jakby 'test'..... U mnie był spalony silnik. Można i komputerem włączyć test tych silników.
  6. Witam. Miałem Identyczny problem, stawała pompa wody po wymianie już 30 tys spokoju ?
  7. Może Chris Kubeczko na Łodzinskiego
  8. Adam :) odpowiedział(a) na danzan temat w Audi A4 B5
    Witam mam srebrne końcówki i przy każdym myciu samochodu myje i końcówki ..... dobrze odchodzi z chromowanych ale niestety u mnie się czernią ( mam katalizator )
  9. Dpf warto by sprawdzić czy jest faktycznie jeszcze jest ..... osobiście jeżdżę na Mobil1 Esp Formuła 5w30 i póki co nic się nie dzieje. Zmiana oleju jak z silnikiem wszystko ok nie powinna nic zaszkodzić
  10. U mnie nie było aż tak źle na szczęście... w Bosch service za uszczelnienie sprawdzenie ...itd 850 zł po naprawie spalanie troszkę spadło ....
  11. w tamtym roku 720 w tym 901 zł .....Białystok 2 właścicieli zero szkod, pełne zniżki.
  12. Może półośkę zerwało ?
  13. Strony są ze możesz zamówić kuriera ...... i odbierze od niego wujek google
  14. ja Wymieniłem Ciegło brak efektu .......wyczyściłem klapy dalej brak........ kupiłem nowy silniczek problem ustał .....
  15. Total LHM mi pomógł na odgłosy ale dochodzące z pompy .... takie jak na filmiki u mnie czasem tez występują ( co dziwne pojawiło sie na wiosne i w Audi i w ciezarowce w podobnym czasie ) zastanawiałem się czy to nie może być taśma pod kiera ?
  16. Adam :) odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    To i tak chyba przy bogato ..... a tak poza tym jeździłem teraz na baku z Liqid Molly i nastąpił wyciek z pompy wysokiego ciśnienia z tego "dekielka" nie wiem czy to zbieg okoliczności czy wynik czyszczenia układu ..... https://zapodaj.net/d43a86f70e91c.jpg.html
  17. Witam zauważyłem wyciek powstał dość nie dawno póki co jest nie duży alee ... https://zapodaj.net/d43a86f70e91c.jpg.html Wyciek jest spod tego "Dekielka" Co to moze byc ?
  18. Adam :) odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    7 litry oleju na 70 litry ? z tego co sie zainteresowałem tematem to ok 200 Ml na bak paliwa .....
  19. Adam :) odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Leje Dynamica na Lotosie ale może warto spróbować 2T? lub tej myjki ? Spalanie sie zdaje normalna jazda trasy typu 2 km na zimnym pali ok 12 L
  20. Adam :) odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    Nie ok bo sie nie znam na tym aż na tyle .......... "OK" typu ze nic podejrzanego sie nie dzieje co wiosna wwalam liqid Moly i po 1000 km korekty ani Drgna a samochód mam już ponad 2,5 roku robiłem tez bezsporednio na silnik ok. 30 min pracy i korekty dalej jak stały tak stały :| Może tak stoi a ten dodatek gó.... daje jezeli macie jakas rade chetnie wysłucham i szkorzystam
  21. Adam :) odpowiedział(a) na Dawid Wątroba temat w 3.0TDI
    U mnie korekcje wahają się od 25 do 46 na plusie i jakoś wszystko działa OK
  22. Adam :) odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    coś tutaj cisza a wiosna już jest ?
  23. Adam :) odpowiedział(a) na dijo55 temat w Lifestyle i Hydepark
    to u którego byłes ? ;O jak mozna wiedziec mi bez problemu date zmieniali i iinne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.