Nie działają tylnie głośniki w samochodzie

lgsmario

Sprawa wygląda następująco posiadam oryginalne radio Concert 2 i fabryczny zestaw grający Audi. Wcześniej było włożone zwykłe radio jakiejś firmy nawet nie wiem jak się nazywało i poprzedni właściciel był na tyle rozgarnięty że po obcinał oryginalne kostki i wstawił swoje które pasowały do tego radia.

Wpiąłem je do Concert 2 i działają tylko przednie głośniki. Zostałą wiązka kabli nie wiadomego pochodzenie róźnych kolorów pewnie podłączona do kostek które były fabrycznie a teraz ich nie ma. Czy ma ktoś może rozpis kolorów kabli któy z jakich głośników i do którego pinu radia podpiąć żeby tył zagrał?

Tylny prawy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

2- Sygnał masy z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

3 - Tylny lewy sygnał z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji

9 - Plus przyłączony z radia /sterownika systemu nawigacji z napędem CD /sterownika z jednostką wskazań radia i systemu nawigacji