lgsmario

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia lgsmario

Reputacja

1. widze że opinie są w internecie różne jednemu na 30tys drugiemu na 10tys
  2. Mam 3 propozycje które będzie najlepsze? Rozważam poważnie to master sport miał ktoś je może i wypowie się ? http://allegro.pl/wahacze-master-sport-kpl-audi-a4-8e2-b6-2001-2004-i4987762131.html http://allegro.pl/zawieszenie-wachacze-febi-audi-a4-b6-a6-c5-2002r-i5229174595.html http://allegro.pl/wachacze-zestaw-wachaczy-moog-audi-a4-b6-po-lift-i5257016052.html
  3. Jak w temacie co wystarczy na dłużej? W swoim a4 co pół roku musze robić coś z zaweiszenie co chwila wysypują się jakieś wachcze ciągłe stuki. Jest to bardzo denerwujące. Czy wymiana kompletnego zawieszenia na przód wystarczy na dłuższą eksploatacje bez problemów?
  4. Dokłądnie jak w temacie. Wciskam przycisk drzwi od zewnątrz są zamknięte ale gdy chcę je otworzyć wciskając przycisk nie otwierają się słychać trzask zamków ale drzwi trzeba otworzyć od środka z zewnątrz nadal zablokowane. Nie mam pojęcia czego to może być wina jakieś pomysły?
  5. Niestety ale to nie pomaga. Dziwna sprawa przedstawie to jak wygląda sprawa szyb z panelu od drzwi kierowcy: Szyba kierowcy: Opuszcza się "kiedy się jej spodoba" z reguły działa po kilkukrotnym wciskania. Trzeba trzymać automatyka nie działą Podnosi się za każdym razem bez problemu automatycznie jak i ręcznie. Szyba pasażera z przodu: Opuszczanie za każdym razem słychać reakcje silniczka ale jakby coś ją przerywało i szyba ani drgnie czasem zadziała i opuści się ale oczywiście ręcznie automatyka nie działa Podnoszenie jeśli już uda się opuścić szyba się podniesie ręcznie jak i automatycznie Szyba pasażera tył lewy: opuszcza się oraz podnosi ale nie automatycznie Szyba pasażera tył prawy: Opuszcza się automatycznie jak i ręcznie wszytsko działa
  6. Witam. Mam problem od dłuższego już czasu z szybami dotyczy to głownie kierowcy i sterowaniem nimi z jego drzwi. Mianowicie gdy chce opuścić szybę czasem nie ma reakcji wgl trzeba kilka razy wciskać przycisk żeby się opuściła, czasem schodzi bez problemu. Czy to wina przycisków? Dodam też że automatyczne opuszczanie nie działa, ale znowu automatyczne podnoszenie działą bez problemu Jeśli chodzi o szyby pasażerów to także nie mogę ich automatycznie opuścić ani podnieść trzeba trzymać przycisk
  7. Mam pytanie czy można zrobić coś z tym po zwięszeniu głośności głośniki strasznie charczą próbowałem ustawiac korektor na wszelkie sposoby lecz to nie pomaga. Na fabrycznym radiu Audi Concert II można dawać full i grają bez zarzutu żadnego przesteru nie ma. Macie pomysł czy można coś z ty zrobić?
  8. Podłączone zostało adapterem dokładnie modelu nie jestem w stanie podać ponieważ było to robione w serwisie audio, adapter kosztował 130zł bodajże. Moduł działa z każdą instalacją fabryczną w a4 b6
  9. WItam. Zmieniłem oryginalne radio Audi Concer 2 na nowe JVC takie jak w temacie ponieważ zaczeło mnie denerwować ciągłe nagrywanie płyt. Wszytsko łądnie hula głośniki działają zarówno przód jak i tył tylko jest jedno ale mianowicie gdy podgłośnie bardziej głośnikki zaczynają "pierdzieć" nie basowe tylko wysokotonowe. W concert 2 taka sytuacja nie występowała nigdy choćby podgłośnił je na max. I tu moje pytanie jak ustawić odpowiednio eq w JVC aby nie było problemu z charczeniem głośników?
  10. Nie było nic wymieniane przynajmiej za mojej kadencji wszytstkie lapmy świecą bez problemu czy to przód czy tył
  11. Sprawdzałem tą liste ale tam nie ma tego błędu.
  12. Wyświetla mi się taki oto błąd na fisie zaraz po włączeniu świateł. Czytałem że to nie działające tylne światła z tym że wszystkjie lampy świecą nie wiem jak pozbyć się problemu?
  13. Sprawa wygląda następująco posiadam oryginalne radio Concert 2 i fabryczny zestaw grający Audi. Wcześniej było włożone zwykłe radio jakiejś firmy nawet nie wiem jak się nazywało i poprzedni właściciel był na tyle rozgarnięty że po obcinał oryginalne kostki i wstawił swoje które pasowały do tego radia. Wpiąłem je do Concert 2 i działają tylko przednie głośniki. Zostałą wiązka kabli nie wiadomego pochodzenie róźnych kolorów pewnie podłączona do kostek które były fabrycznie a teraz ich nie ma. Czy ma ktoś może rozpis kolorów kabli któy z jakich głośników i do którego pinu radia podpiąć żeby tył zagrał?
  14. Witam wszystkich użytkowników oraz całą ekipę ;D