Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odkręcone koło pasowe help me


pucaty2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś kiedyś miał taką sytuacje jak ja dziś jadę do pracy usłyszałem z pod maski bum zaświeciła się kontrolka aku wiec myślę pewnie pasek strzelił co się okazało odkręcone koło pasowe te na które wchodzi pasek alternatora i klimatyzacji hmm odkręcone to jeszcze nie wiadomo mam pytanie czy jest taka możliwość że ukręcił się tam jakiś gwint czy coś w tym stylu bo to raczej mało prawdopodobne że koło się odkręciło i czego się mogę spodziewać po rozebraniu przodu samochodu :( silnik to 1.9 tdi 110km szczerze mówiąc oznaczenia nie znam rok audika to 96r avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowe sruby bo stare pewnie polecialy w chu.... skrec je na zywicy do gwintow i juz niebedziesz mial z tym problemu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawa wyjaśniona niedziele spędziłem w garażu tak koło trzymało prawdopodobnie już jakiś czas na 2 śrubach i te gniazda niestety wyrwało koło do wymiany ale pocieszam się że to nic poważnego dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jesli mozna podepne sie pod temat, bo taka sama sytuacja - kolo pasowe wylecialo, tzn wisi, opiera sie na wale i wiatraku klimy, paski pospadały z klimy i alternatora, jakim cudem 4 sruby sie urwaly? czy czasem tam niema jakies gumy drgan w afn? nowe kolo koszt 300zl. Jak sie zabrac do wymiany kiepski dostep. Prosze o wskazowki...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...