Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocniejsze sprzęgło do 1.9tdi 115km


Radar710

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeszukałem posty wszyscy polecają sprzęgła do silników AVF, AWX ale nic nie znalazłem o swoim. Jakie mocniejsze sprzęgło można wrzucić pod mój silnik 115km ?

Chciałbym ruszyć z tunningiem tzn FMIC + większe turbo no i oczywiście jakis soft wgrać ale chciałbym się zabezpieczyć u mnie i tak już nie długo padnie sprzęgło wiec odrazu można wymienić na coś lepszego. Prosiłbym o porady w tej sprawie co można założyć do mojego AJM'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet od AWXa, do jakis 200/400 rozłożonych z głową wystarczy, jak wiecej to dajesz tego awxa na wzmocnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200/400 to chodzi o to że do 200km i 400Nm ? jeżeli wytrzymuje takie obciążenia to było by świetne a orientujesz się czy trzeba coś przerabiać ? i to jest dwumas ??

czy chodzi o coś takiego ??? Koło dwumasowe+sprzęgło SACHS PASSAT B5 1.9TDI AWX (3414593562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne a AJM tez wytrzyma 200/400:wink:

chyba ze bedziesz scigał sie codzinnie z własnym cieniem,:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwumas mozesz założyc z AWX jaki z AJM, sprzęgło ma mieć 228 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzęgło ma 228 mm i ilość zębów to 23 ale martwie się że to sprzęgło własnie jest za słabe do takich przeróbek z tego co wyczytalem na forum wiele osob miało tak że po chipie ślizgało im się sprzęgło :/ moje zaraz będzie do wymiany dlatego chciałbym się zabezpieczyć przed tym czynnikiem ubocznym jak ślizganie sprzęgła i nie przyjemny zapach spalonego sprzęgła. ale jeżeli to sprzęgło wytrzyma 200Km i 400Nm to ok myslę że aż takiej przeróbki nie zrobie chciałbym uzyskać moc około 170 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spokojnie ci styknie to od AWXa, ja mam u siebie takie i podobną moc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, cieszy mnie to bardzo :) jeszcze jedno pytanie, jakbyście mogli podpowiedzieć to jakie sprzęgło kupić z firmy SACHS czy LUK ? czy to z allegro co podałem bedzie dobre ?? może macie jakieś lepsze propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wskazówki na pewno się do nich zastosuje :) na was zawsze można liczyć. Podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...