Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0Tdi BMN logi do sprawdzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam maly problem z leonem przerywa na 3 biegu podczas przyspieszania niestety nie zawsze i nie zdarzylo sie to podczas logowania auta... mimo to wkleje logi moze cos ciekawego bedzie widac ?

http://vaglog.rtnet.pl/powergsi_139101.html

http://vaglog.rtnet.pl/powergsi_139102.html

http://vaglog.rtnet.pl/powergsi_139103.html

http://vaglog.rtnet.pl/powergsi_139104.html

http://vaglog.rtnet.pl/powergsi_139105.html

Pozdrawiam

Opublikowano

auto po kiepskim programie ...

zacznij od wgrania serii i wymiany filtra paliwa ...

Opublikowano
  • Autor

A co jest z programem nie tak ?

Filtr paliwa wymieniany byl w 2 tyg temu...

Nie moge wgrac seryjnego programu bo dpf jest wywalony.

Opublikowano

Zrob diagnostyke jak sie nalezy... bo to co zamiesciles to smietnik jakis....

Opublikowano
  • Autor

A co jest nie tak oprocz tego ze kumpel nie zatrzymal logowania na czas ?

---------- Post dopisany 20-08-2013 at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 09:16 ----------

Kompletnie nic nie da sie wyczytac z tych logow ?

Opublikowano

Do oceny stanu tego silnika potrzebujemy

Statyczne - 001,003,004,007,013,018 i 023

Statyczne w trybie Basic Settings - 003 i 011

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Logi wykonujemy na 3 biegu od 1500 do 4200 obr z pedałem w podłodze, na max nagrzanym silniku, kazda grupę osobno. Linki podpisujemy!!!

Opublikowano
  • Autor

A czemu grupy mam zrobic osobno ?

Powyzej sa wszystkie logi dynamiczne zrobione od 1700 obrotow samochod byl rozgrzany wszystko robione na 3cim biegu, nie cisnelem od 1.5k bo nigdy nie wciskam pedalu gazu w podloge przy takich obrotach ...

Niestety nie mam opcji ponownego zlogowania auta bo nie mam kabla...

Opublikowano

spanky ma rację.

program w Twoim aucie modyfikował ktoś zupełnie niedoświadczony w tej materii.

wróciłbym do "tunera" i poprosił o wgranie softu wyłącznie z wyłączonym dpf'em (chociaż też jest to ryzykowne, nie wiadomo jaką metodą zostało to wykonane) albo poszukać kogoś bardziej ogarniętego w okolicy.

Opublikowano
  • Autor

O to chodzi ze soft robila jedna z bardziej rekomendowanych firm w mojej okolicy...

To ze soft jest nie tak to juz wiem a po czym to widac nie chce pojechac tam i powiedziec tylko ze jest zle bo padnie pytanie co jest zle ... A chcialbym umiec na to pytanie odpowiedziec.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.