Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka pompka sprzęgła


ssebastian21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co do pompki sprzęgła,

Najprawdopodobniej to siadło, sprzęgło w podłodze, mechanik podał mi cenę pompki w granicach 350-400 zł, co z używką, opłaca się zakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ci powiedział za nową? czy używkę ..?

Nówka w VW kosztuje około 850zł

Poszukaj na forum na pewno ktoś ma ori używkę i to w dobrej cenie i powinna hulać :wink:

Ale Ty decydujesz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się z jakich modeli podejdzie, mam 2.6 V6 1997, podejdzie z całego rzutu czy dislowskie i 1.6 , 1.8 itp nie podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po numerze spprawdzic. Wyjac te k**estwo to trzeba miec w cholere cierpliwosci bo przewod okropnie sztywny i ciezko go tam wykrecic. Ja sie poddalem a tez musse wyjac bo moja juz wytarta i ciezko pedal chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się z jakich modeli podejdzie, mam 2.6 V6 1997, podejdzie z całego rzutu czy dislowskie i 1.6 , 1.8 itp nie podejdzie?

Tu masz z Twojego rocznika numer ..Etka nic nie zaznacza co do modelu tak wiec wszystko jedno ...

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występują dwa rodzaje. Są różne mocowania podaj adres e-meil na Pw wyślę Ci foto jak wyglądaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występują dwa rodzaje. Są różne mocowania podaj adres e-meil na Pw wyślę Ci foto jak wyglądaja

A to Ciekawe :eusathink: bo etka w tym roczniku (95) nic innego nie podaje ..w nowszych rocznikach to tak już inny numer jest ..

Czy moze ktoś to potwierdzić jeszcze?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ci powiedział za nową? czy używkę ..?

Nówka w VW kosztuje około 850zł

Poszukaj na forum na pewno ktoś ma ori używkę i to w dobrej cenie i powinna hulać :wink:

Ale Ty decydujesz ....

tyle za nowy zamiennik, znalazłem z firmy LPR za 200, zaraz będe wymontowywał, dam znac jak zrobie. dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...