Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto szarpie podczas jazdy oraz przy dodawaniu gazu dławi się


roverck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu zaczeły dziać się w/w objawy. W czasie jazdy auto przerywa tak co 10minut na 2-3s albo jak podjeżdzam pod górę szarpnie. Od wczoraj kolejna sprawa się pojawiła przy dodawaniu gazu szarpie. Filtr paliwa wymieniony około 13tys km temu oleju paliwa itd około 1000km temu świece wymieniałem nie całe pół roku temu. Przewody nie wymieniałem ale po oglądnieciu ich nie ma zadnych przetarc itd odpalałem auto w nocy i także nie ma przebić kable nie świecą. Dodam także że zatankowałem wczoraj 20l pb 95 od tego czasu zaczeły dziac się problemy z szarpaniem przy dodawaniu gazu może to lewe paliwo zaszkodziło. Proszę o profesjonalne porady bo sam już nie wiem. Z góry dziękuje.:decayed:

I inne pytanko czy w moim modelu jest kopułka i palec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pdf Sam Naprawiam ?

Tam odpowiedź znajdziesz.

Plik dostępny na forum.

Podpowiem, strona 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce otwierać nowego tematu czy ten zestaw rozrządu będzie pasował do mojego modelu i czy zestaw dobry jakościowo jest? I czy w audi a4 b5 1.8 jest koło dwumasowe?

Rozrząd INA + pompa PASSAT B5 1.8, Audi A4 A6 1.8 (3438689461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

audi a4 b5 1.8 apt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszych problemów to najlepiej by było porobić logi i wrzucić na forum.

Są fachowcy co je zinterpretują i podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź szczelność dolotu. tzn weź zmywacz do hamulców niech ktoś Ci "pogazuje" a Ty psikaj na dolot, pod itd. jak w tym momencie zacznie się dławić to już wiesz że masz gdzieś lewe powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobne objawy szarpie przy dodawaniu gazu gdy wchodzi na wyzsze obroty. Komputer nie pokazuje zadnych bledow. Filtry wymienione.

Audi A4 1.9 TDI silnik AJM.

Od czego zaczac szukajac przyczyny ? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale blisko od niego idzie podcisnienie na zawór mechaniczny na silniku przy kolektorach.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...