Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi ar b8 graficzne wyświetlanie czujnika parkowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bo w kilku modelach spotkałem się że na wyświetlaczu jest graficznie wyświetlany czujnik parkowania bez nawigacji czy da się coś takiego przekodować żebym miał posiadam radio audi sympfony??

Opublikowano
  • Autor

a napisze kolega jak to zrobić??

Opublikowano
  • Autor

a czy jest mi ktoś w stanie napisać czy w sterowniku parkowania o numerach 8K0 919 475 B zakoduje ten graficzny asystent czy muszę zmienić sterownik ??

Opublikowano
a czy jest mi ktoś w stanie napisać czy w sterowniku parkowania o numerach 8K0 919 475 B zakoduje ten graficzny asystent czy muszę zmienić sterownik ??

Bierz kabel i koduj. Jak nie przyjmie, to dopiero będziesz się zastanawiał. Stawiam, że przyjmie.:wink:.

Opublikowano

Ja dzisiaj robiłem i bez problemu :)

Opublikowano
  • Autor

a napiszecie gdzie to mam zakodować??

Opublikowano
a napiszecie gdzie to mam zakodować??

10 (PDC) - wybierz funkcję 16 - Wpisz kod dostępu 71679

Kodowanie -> Select Function 07

Wybierz bajt 0

Bit 4 - wizualizacja aktywne - Włącz

Opublikowano
  • Autor

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:31 ----------

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

---------- Post dopisany at 02:45 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ----------

nie przyjmuje pisze żądanie poza zakresem czyli wymiana modułu ?? a jeśli tak to myślę kupić taki moduł żeby od razu podłączyć kamere cofania czy jest to możliwe nie mam nawigacji tylko kolorowy wyświetlacz i czy do tego zestawu wystarczy moduł i kamera oraz kodowanie??

Opublikowano
a napiszecie gdzie to mam zakodować??

Spróbuj nie wchodzić w bajty tylko już w oknie Long Coding - tam masz dwie linijki: górna z aktualnym kodowaniem i dolna pusta. Wklej w tą dolną wartości z górnej i zmień odpowiedni bit (4). Mnie tak ruszyło przy innym kodowaniu.

Opublikowano
  • Autor

dobrze spróbuję ale na jakimś tam niemieckim forum czytałem że mój moduł o numerach 8K0 919 475 B nie obsługuje wizualizacji graficznej

Opublikowano

powinno dać radę

ja to mam, w końcu .... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a jaki masz numer modułu?

Opublikowano
a jaki masz numer modułu?

nie mam VAGa

robilem w warsztacie, nie odpowiem .....

Opublikowano
a jaki masz numer modułu?

Nr (symbol) modułu nie zawsze decyduje czy można zrobić kodowanie czy nie. Np. w moich drzwiach są zamontowane sterowniki z A6, ale z softem 8k0 (widać na obudowie) i wszystkie kodowania przyjęły. Tak więc, czy się da czy nie, trzeba próbować "na żywca", jak pisałem powyżej :wink:.

  • 4 lata później...
Opublikowano
W dniu 8/31/2013 o 14:11, matiteam3 napisał:

dobrze spróbuję ale na jakimś tam niemieckim forum czytałem że mój moduł o numerach 8K0 919 475 B nie obsługuje wizualizacji graficznej

Witam, czy udało Ci się w końcu zakodować wizualizacje w 8K0 919 475 B? Mogę okazyjnie kupić moduł z tym numerem ale chce mieć u siebie wizualizacje i nie jestem pewien czy będzie działać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.