Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kontrolka zużycia - odczyt VAGiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

to w zasadzie mój pierwszy post, abo autko dopiero od tygodnia mam :)

wymieniałem dzisiaj opony, przejechałem kilkanaście km i zaświeciła mi sie kontrolka zużycia klocków, a potem po skręcie choinka abs, esp i brakes.

podejrzewam że to czujnik/kabel, chociaż przez te pare dni zdążyłem sie schamowywać z większych prędkości ;p

Mam pytanie czy VAGiem w blokach pomiarowych coś znajdę - np które koło ?

tak aby nie sprawdzać nadaremnie wszystkiego ?

bo myślę że coś powinno być, bo zegary skąś wiedzą o zużyciu

pzdr

Opublikowano

odczytaj błędy z modułu abs

Opublikowano

Witam!

Mam podobnie zaswiecona kontrolke zuzycia i po podlaczeniu pod vag-a nie pokazalo zadnych bledow ;)

Opublikowano
Witam

to w zasadzie mój pierwszy post, abo autko dopiero od tygodnia mam :)

wymieniałem dzisiaj opony, przejechałem kilkanaście km i zaświeciła mi sie kontrolka zużycia klocków, a potem po skręcie choinka abs, esp i brakes.

podejrzewam że to czujnik/kabel, chociaż przez te pare dni zdążyłem sie schamowywać z większych prędkości ;p

Mam pytanie czy VAGiem w blokach pomiarowych coś znajdę - np które koło ?

tak aby nie sprawdzać nadaremnie wszystkiego ?

bo myślę że coś powinno być, bo zegary skąś wiedzą o zużyciu

pzdr

przepływomierz zdycha

Opublikowano

a skąd ta teoria, że to przepływka ?

Opublikowano

tak sobie wymysliłem, a co nie wolno mi ?

Homiczek, najpierw VAG, bez tego ani rusz

Opublikowano

:grin:ot ..............:decayed: ufarskany monitor :polew:

Opublikowano
  • Autor
:grin:ot ..............:decayed: ufarskany monitor :polew:

widze że tu luz blus...

no w końcu po h... komuś heble ;p

przepływka hehehhehe

a ogólnie to zgasło i nic nie było. a potem wróciło, ale lapek już zamknięty był... może jutro

Opublikowano

zrobiłbym jak kolega radzi :wink:....vag prawdę powie.....nawet jak to jakiś kabelek...to bedzie wiadomo,przy którym kole :wink:

Opublikowano
  • Autor

i nic niema ani w zegarach ani w absie.

a powie mi ktoś czy czujniki są tylko z przodu czy na wszystkich kołach ?

Opublikowano

Tylko przód.

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Klocków ;)

Opublikowano
i nic niema ani w zegarach ani w absie.

a powie mi ktoś czy czujniki są tylko z przodu czy na wszystkich kołach ?

Miales sprawdzic silnik a nie ABS :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
i nic niema ani w zegarach ani w absie.

a powie mi ktoś czy czujniki są tylko z przodu czy na wszystkich kołach ?

Miales sprawdzic silnik a nie ABS :facepalm:

a co dokładnie ? który blok pomiarowy ?

bo jak sobie jaja robisz, to ja dziękuje za takie forum i takich użytkowników

Opublikowano

Sprawdz bledy na silniku

Jezeli nic nie bedzie to trzeba zlogowac przeplywke

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.