Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stickerbomb czy carbon?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przymierzam się do oklejenia tylnej lotki i dyfuzora w swoim b7. i jestem rozdarty pomiędzy stickerbombem a carbonem. trochę boję się że carbon będzie się z lakierem zlewał, stickerbomb by go trochę rozweselił. co sądzicie?

7_f.jpg

Opublikowano

Jak widze stickerbomby na aucie to mam ochotę ...... właścicielowi. Jak można? Troche klasy i szacunku do audi ;-)

Opublikowano

te stickery są fajne, ale na civicach z lat 90tych :P

Opublikowano

ogólnie fajne są......... na zardzewiałych struclach z lat 90-tych

Opublikowano

Stickerbomb czy jak to się pisze.... Zawsze mi się pojawia banan na twarzy jak widzę u kogoś to na aucie... Do tego jeszcze felgi zielone czy różowe i PGR-owskie dyskoteki można podbijać :facepalm: Wiem ze o gustach się dyskutuje ale jak już pytasz to ja oddam swoje zdecydowane i głośne "z daleka z tym od auta" :wink: Ale to ma sie kierownikowi podoba a nie mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

z jednej strony macie rację, że większość sbombów jeździ na starych polo i civicach, ale z drugiej to dość fajny, wesoły motyw, i spoko opcja żeby się wyróżnić. boje się, przy moim kolorze lakieru jak dołożę do tego carbon to samochód będzie wyglądał jak szybki karawan ;)

Opublikowano
z jednej strony macie rację, że większość sbombów jeździ na starych polo i civicach, ale z drugiej to dość fajny, wesoły motyw, i spoko opcja żeby się wyróżnić. boje się, przy moim kolorze lakieru jak dołożę do tego carbon to samochód będzie wyglądał jak szybki karawan ;)

I tak ma wyglądać w końcu to auto do wożenia worków z kartoflami. :D

Opublikowano
z jednej strony macie rację, że większość sbombów jeździ na starych polo i civicach, ale z drugiej to dość fajny, wesoły motyw, i spoko opcja żeby się wyróżnić. boje się, przy moim kolorze lakieru jak dołożę do tego carbon to samochód będzie wyglądał jak szybki karawan ;)

Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami.

Opublikowano
  • Autor
z jednej strony macie rację, że większość sbombów jeździ na starych polo i civicach, ale z drugiej to dość fajny, wesoły motyw, i spoko opcja żeby się wyróżnić. boje się, przy moim kolorze lakieru jak dołożę do tego carbon to samochód będzie wyglądał jak szybki karawan ;)

Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami.

nie mam zastrzeżeń do stanu technicznego. jakie gustowne dodatki masz na myśli?

Opublikowano
z jednej strony macie rację, że większość sbombów jeździ na starych polo i civicach, ale z drugiej to dość fajny, wesoły motyw, i spoko opcja żeby się wyróżnić. boje się, przy moim kolorze lakieru jak dołożę do tego carbon to samochód będzie wyglądał jak szybki karawan ;)

Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami.

nie mam zastrzeżeń do stanu technicznego. jakie gustowne dodatki masz na myśli?

Sline czy dodatki od innych tunerów Audi.

Opublikowano

Zostaw to S4 tak jak jest. Stano nie widzę sensu dokładać do S4 pakietu S-line, no chyba że chcesz zmienić listwy boczne na mniejsze, tylny dyfuzor, grill przedni. Ponieważ tyle z S4 na s-line może zmienić ale gdzie tu sens :hi:

Opublikowano

tak jest nie dotykaj i nie naklejaj tego czegos i bedzie git

Opublikowano

Z tych dwóch opcji to zdecydowanie carbon. Moim zdaniem może wyglądać ciekawie - tak naprawdę carbon najlepiej wygląda wg mnie na lakierach z którymi się zlewa tak jak np czarny. Stickerbomb to dla mnie wieś jakich mało - nawet na starych Civicach w stylu JDM. W Audi i to w dodatku S4 byłoby to dla mnie profanacją ;)

Opublikowano

tak wygląda carbon na dokładce.

Opublikowano

tak wygląda carbon na dokładce.

Tyle że to nie okleina.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.