Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana foteli


Maciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was wymieniał ori fotele na fotele z innych marek samochodów albo znacie kogos kto to robił lub co kolwiek na ten temat ?

Z tego co ja sie orientowałem kwestią przełożenia foteli z innych marek jest przerobienie i dopasowanie otworów mocujących i szyn... ewentualne podłaczenie poduszek czy grzania może stanowic problem ze względu na wtyczki/złącza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo roboty, czasu i pieniędzy, jestem tego samego zdania co kolega staaudi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje i zgadzam się z tym, czas i kasa.. jedno czego cały czas szukam i nie daje mi spokoju to kwestia nawiercenia nowych otworów pod mocowania foteli.. zapewne jest osiagalne ale nie umiem sie do tego zabrac, napewno trzeba by było wymontowac srodek wraz z wykładziną potem pomierzyc rozstaw otowrów w szynach danego modelu foteli a potem je tam umiescic i dopasowac gabarytowo zeby nic nie ocierało/wystawało/przeszkadzało i fotel stał sztywno.. tak jakby na oryginalnym jego miejscu

Nie wiem czy ktos to próbował.. ale postaram sie to stesowac na wlasnym wozie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie byś u siebie wsadzał? mówisz tylko o przednich czy z kanapą też byś kombinował? jeśli masz zwykłe placki to jest sporo ofert na kubły (mogą być grzane, z pompowanymi lędżwiami, czasami nawet elektryczne się trafią), które można już wyrwać w fajnym stanie za dobre pieniądze, bez kombinacji, nawiercania itd itp.

a jak bardzo chcesz coś "wyrezać" to kombinuj z Recaro z innych samochodów :naughty: ale czy gra warta świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej odpowiadały by z kubły b6 grzane, z pompowanymi lędźwiami, jedyne co wiem to rozstaw mocowan jest inaczej sytuwany jak w b5 dlatego rezanie jest wtedy kiedy nowe dziury trzeba nawiercic pod siedzenia bo różnią sie ilością szyn mocujących.. trzeba tylko fotele znaleźc odpowiednie a postaram sie na bieżąco opisywac efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...