Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek


Grabek94

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją też bujam na co dzień po Kołobrzegu, a drogi wcale lepsze nie są. Od października będę już w Koszalinie także spoty możemy robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówił Mike z Fanów czterech kółek "felgi są wizytówką samochodu". A BBSy robią robotę moim zdaniem :)

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 22:17 ----------

Z racji, że powoli szykuje się do wymiany kompletnych hamulców przód i tył to może ma ktoś pomysł na jaki kolor prysnąć zaciski ? Czerwony jest dość interesujący, ale nie wiem czy nie będzie się za bardzo odznaczał od całości. Proszę o opinie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny kolor zacisków raczej nie ma sensu, wiadomo że czerwone grubo wyglądają. Ps. jak będę w Koszalinie to furami na sesyjkę trzeba się ustawić :decayed: Znasz jakieś klimatyczne miejsce na fotki?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strefie jest pusto to można fajnie się poustawiać na jezdni. Dowiem się też o inne miejsca , choćby na giełdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się wymyśli napewno.

---------- Post dopisany 17-10-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 16:40 ----------

Myślę nad zrobieniem sobie takich lamp , co wy na to ? :wink:

Folia z SickStickers bardzo dobrze by się do tego nadawała.

DSC_0650.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał lampy I lift to bym na pewno miał oklejone, bo nie podobają mi się. Ale mam II lift i się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi od dłuższego czasu taki mod by pozycje/stop na 21/5w zostawić na dole + dorzucić górę (miejsce halogenu) do tego halogen przenieść w miejsce kierunku (idealne dla lamp USA/folia) a w miejscu wstecznego zastosować taką żarówkę Dual Color LED P21/5W 60x SMD 3528 Bay15d 1157 USA (3583231655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co mogło by dać ciekawy wygląd. Mniej więcej zasada działania kierunku i wstecznego 3216603 - Diodlampa 12V 60xSMD vit/gul BAY15d (kombinerad blinkers-/positionsljus) - YouTube

sorry że tutaj ale tak mi się skojarzyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam rozkmine na układem imitującym samopoziom lamp, schemat mam i dogaduję się z gościem co do kosztów tego wykonania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie musze kupić silniczek do lampy, od skody fabii pasują podobno ?

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 17:43 ----------

Z racji, że nie mogę się zająć nowymi hamulcami, bo nie mam klocków do kompletu, to taki mały weekendowy modzik z tyłu, czyli lampy USA :wink:

P1120966.jpg

Na przednie też niedługo przyjdzie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...