Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie zostaje ori powierzchnia, renowacja jeśli chodzi o kolor będzie na wiosne.

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 17:52 ----------

Hamulce od 2.5TDI na miejscu , hamują jak złe, a co najważniejsze nie biją. Wpadł Concert od Panasonica, tylko musze go przekodować, zeby grał jak mój Blaupunkt (ktoś wie jak to zrobić mając przedlifta?:decayed:) Do tego przednie lampki US i xenon na dniach. Dokumentacji fotograficznej brak z racji, że zapomniałem wziąć aparatu:facepalm:

Opublikowano

2.5tdi ma tarcze 288mm ?

Opublikowano
  • Autor

No tak, ale niby dwa rodzaje zacisków, z tego co koleś w sklepie mi mówił przy kupnie nowych klocków do kompletu. U mnie są te wieksze 158mm:decayed:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Jest mi ktoś w stanie pomóc co do Concerta? Marze o tym, żeby to grało jak poprzedni Concert.

Opublikowano
No tak, ale niby dwa rodzaje zacisków, z tego co koleś w sklepie mi mówił przy kupnie nowych klocków do kompletu. U mnie są te wieksze 158mm:decayed:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Jest mi ktoś w stanie pomóc co do Concerta? Marze o tym, żeby to grało jak poprzedni Concert.

Niemożliwe żeby 158mm :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mam Ci udostępnić opakowanie od klocków? Coś nie tak ? :wink:

Opublikowano
Ja narazie musze kupić silniczek do lampy, od skody fabii pasują podobno ?

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 17:43 ----------

Z racji, że nie mogę się zająć nowymi hamulcami, bo nie mam klocków do kompletu, to taki mały weekendowy modzik z tyłu, czyli lampy USA :wink:

http://s15.postimg.org/u7ngo9qo7/P1120966.jpg

Na przednie też niedługo przyjdzie pora.

Przecież miałeś fajne US-y :)

Opublikowano
  • Autor

Ale nielegalne :> Czerwone kierunki to ryzyko, a tu moge zrobic folię out i już. Jak Ci sie podobaja mody w Twojej ex ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Kawałek folii na lampie, a tak cieszy oczy :wink:

P1120967.jpg

Opublikowano

Póki co, robisz wszystko to co sam miałem w planach. Cieszę się, że auto trafiło do Ciebie.

Opublikowano
  • Autor

A mnie cieszy, że dostałem samochód w takim stanie.

Opublikowano
  • Autor

Ty najpierw ogarnij ten swój samochód, żeby równo chodził :decayed:

Pomysł moim zdaniem bardzo dobry + szczytny cel. Jak będzie bliżej terminu to pogadamy o tym.

Opublikowano

Ładna sztuka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Still in progress :decayed:

---------- Post dopisany 30-10-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 00:12 ----------

Taka mała i tania pierdoła pękła ze starości, a płyn chłodniczy leciał i leciał sobie z tyłu silnika :facepalm:

20131029116.jpg

Do ogarnięcia pozostała odma oraz brzęczący wydech i można z powrotem wrócić do modów nie mechanicznych :wink:

Opublikowano

Obudowa czujników ;D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś łeb przykleił tą starą na sylikon zamiast dać oryginalny oring. I było kap kap kap cały czas.

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 07:06 ----------

Okazuje się, że odmę da sie wymienić bez jakiejkolwiek ingerencji w układ chłodzenia :decayed:.

Pozostaje mi tylko kupić nowe letnie opony i można wracać do zaplanowanych modów :wink:

---------- Post dopisany 13-11-2013 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 16:43 ----------

Taki tam setup zimowy na 15":decayed:

Zdjęcie kalkulatorem, bo aparat padł :facepalm:

P12200344.jpg

---------- Post dopisany 20-11-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 15:18 ----------

Coś cisza u mnie w wątku :decayed:

Prawe lustro z anglika on board :)

20131120182.jpg

Najbliższy planowany mod to wrezanie uchwytu na kubek z polifta w schowek przy przycisku awaryjnych.

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 16:46 ----------

Z racji, że zima to też brak modów. Zaczynam planować co na przyszły sezon i raczej pójdzie w mechaniczną strone. Mianowicie:

- wymiana magla, bo powoli zaczyna cieknąć z uszczelniacza

- wymiana sprzęgła z dwumasem

- ewentualna wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynia

- gwint

- przejście z 10w40 na na 5w40

- ogarnąć ogumienie na lato

- dolna rozpórka oraz może górna

- jakieś drobnostki typu xenon i skórzany mieszek

W praniu pewnie wyjdzie coś jeszcze.

Opublikowano

No ogarniaj ogarniaj :wink:

Fura ładna a plany ambitne :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak finanse pozwolą, to będzie zrobione wszystko za jednym zamachem, co by pare razy na podnośnik nie wjeżdżać :decayed:

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 23:09 ----------

Wczoraj wymieniona maglownica i pompa, zalane LHM'em. Olej zmieniony na Motula X-Cess 5w40, różnica w pracy silnika odczuwalna, cieszej pracuje.

Wleciał też gwint Vogtland, dolna rozpórka i przy okazji letnie koła (wciąż szukam 2 opon, może ktoś pomoże?)

Zdjęcia niebawem jak ją umyje.:wink:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 15:07 ----------

Tak to teraz wygląda.

P1130614.jpg

P1130602.jpg

P1130604.jpg

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 11:50 ----------

Jutro w końcu będą ogarnięte nowe oponki letnie.

A tymczasem spocik z Prezesikiem18 :decayed:

P1140031.jpg

P1140039.jpg

P1140042.jpg

P1140050.jpg

P1140061.jpg

P1140069.jpg

P1140075.jpg

P1140113.jpg

Opublikowano

Parking na makro zawsze spoko :)

Opublikowano

Bardzo ładne zdjęcia i autka :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Miała być też strefa, ale podobało się nam tam :decayed:

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 13:39 ----------

Gwint w końcu wyregulowany, błotniki zrolowane i w końcu stoi tak, jak się należy.

Najbliższe plany to w końcu ogarnięcie klapy otwieranej z pilota, wrzucenie przekaźnika wycieraczek nr 99, wyrezanie grzanych luster i kratek poliftowych:naughty:

Kto zna dobre miejsce na zdjęcia w okolicach Koszalina proszę się tu ze mną podzielić informacjami :decayed:


---------- Post dopisany 10-06-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 13:38 ----------Efekt weekendowej nuuudy. Myju i na zdjęcia :naughty:




P1140414.jpg

P1140435.jpg

P1140423.jpg

P1140406.jpg

P1140399.jpg
P1140428.jpg

Edytowane przez Grabek94

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.