Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Światła


wolgen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest to mój pierwszy samochód i mało sie na nim znam :(

Chodzi mi o światła.

Gdzie mam wcisnąć gdy chce jeździć w dzień, a gdzie w nocy.

Instrukcja obsługi nie jest konkretnie dla tego modelu dlatego ciężko jest mi sie połapać :(

Dźwignia

1 poziom - postojowe

2 poziom - mijania

lvvi.jpg

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć jak używać tych przycisków :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden to chalogeny przednie a drugi przeciwmgielna z tyłu. Jak nie ma mgły to mandat za użytkowanie.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dajesz dźwignię na poziom 2 jak to opisałeś i jeździsz i w nocy i w dzień. Chyba,że zamontujesz sobie LEDy z DRL-em i homologacją, to nie będziesz nic musiał włączą, ponieważ same się załączą po zapłonie. Tak jak kolega napisał wyżej:

Jeden to halogeny przednie (jak masz mgłę to je włączasz) a drugi przeciwmgielna z tyłu (też włączasz jak jest mgła i widoczność spada do 50m, czasami używa się je w mocną ulewę).:wink: A pierwszy przycisk, to regulacja świateł w lampie, albo podnosisz, albo opuszczasz światła. gdzie 0- to górna granica wysokości, a 3 najniżej czyli świecą nieco poza błotnik samochodu. 4 przycisk to podgrzewanie tylnej szyby (i lusterek jak masz podgrzewane) przydaje się w zimę do odszraniania tylnej szyby i lusterek oraz w deszcz, aby szybciej odparowała woda:naughty: 5 przycisk, to awaryjne światła, używane w razie wypadku, awarii czy przeproszenia kogoś za coś, np. za wjechanie przy wyprzedzaniu przed nos. NIE SŁUŻĄ ONE DO PODZIĘKOWANIA !!!:facepalm: Dziękujemy migaczami lewy, prawy i jego wielokrotność. Wszystko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w dzień daje dzwignia na pozycyjne + załacze halogeny przod i jakos nikt się nie czepia cały rok tak jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w dzień daje dzwignia na pozycyjne + załacze halogeny przod i jakos nikt się nie czepia cały rok tak jezdze

Bo niebiescy nie załapali bo masz światła BOSCHA zespolone i myśla że to mijania bo świecą z postojów kami:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...