Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie ma ogrzewania.


Piasek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozwolę się podłączyć do rozmowy, otóż mam problem gdyż leci mi tylko zimne powietrze i jest to wina tego silniczka z białym cięgnem. Problem polega na tym że nie wiem jak go wymontować, poradzi ktoś coś? I jeszcze orientuje się ktoś z Was gdzie mógłbym taki kupić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymontowania bardzo przydatny jest giętki śrubokręt. Odkręcasz 3 wkręty i silniczek wychodzi.

Oto jego numer:

HPIM2936.jpg

Ogólnie ciężko go dostać i do tego ma swoją cenę.

Znalazłem taki tutaj:Silniczek nawiewu Bosch 0 132 801 039 Audi A4 (1339683675) - Archiwum Allegro

Ps. Jak wpiszę w Google numer tego silniczka to nie wiem czemu ale wyskakuje silnik regulacji świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, co do wymontowania to te 2 wkręty jestem w stanie odkręcić. Natomiast problem jest z tym trzecim, tam gdzie jest te "ramię". Co do kupna to ten, który podesłałeś był wystawiony w 2010 roku, wątpię żeby był jeszcze na sprzedaż. Nie mogę go nigdzie znaleźć i tu jest problem ; / A jak chodzi o tą "regulację świateł" to też się z tym spotkałem, nie wiem dlaczego tak to jest na niektórych stronach opisywane, numer jest od silniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...