Problem z wyjeciem radia SYMPHONY

kaFFFar

Witam, wczoraj mialem wyjac radio SYMPHONY i jeden zaczep nie chce puscic tzn po wlozeniu klucza nie ma zadnej reakcji i radio jak siedzialo tak siedzi.

Prosze od podpowiedz

PZDR

ja przerabiałem to samo w B6 z radiem chorus. Po włożeniu kluczyka z prawej strony było "klik" a z lewej żadnej reakcji, czyli lewa strona została nieodblokowana. Co gorsze nie mogłem wyjąć kluczyka z prawej strony, bo go się odblokowuje ale po całkowitym wyjęciu radia. Biorąc pod uwagę chęć wymiany radia (nowe już było kupione), zablokowaną lewą stronę, odblokowaną prawą stronę z zablokowanym kluczykiem i mega delikatne wykończenie kokpitu, które porysować można nawet paznokciem to wyobraźcie sobie moją determinację i wk...nie. Ale jakoś udało się. A finał jest taki: na tunelu w pobliżu radia mam kilka rys, nowe radio siedzi i gra, a stary Chorus nie nadaje się do użytku.

'

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------