Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Lamp Przednich


pamp11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio urwał mi się zaczep od przedniej lewej lampy, i przy próbie naprawy zauważyłem ze odbłyśniki są już w fatalnym stanie.

Musze wymienić lampy i znalazłem takie na allegro.

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3489337945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Firma Depo

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 TYC KOMPLET LEWA PRAW (3489335536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - Firma TYC

Co o nich sądzicie będą dobrze świecić ? i która z tych firm jest lepsza ?

Myślałem również czy by nie kupić jakiegoś zestawu xenon do tych lamp na żarówki H7 (podobno bardzo dobrze odcinają linie światła).

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy są do polifta więc będziesz musiał rezać żeby weszły. Do xenonu będziesz musiał dołożyć spryski i samopoziom. Poszukaj lampy w dziale "sprzedam" może znajdziesz coś taniej w dobrym stanie.

Jeżeli chodzi o firmy to VALEO lub DEPO

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam lampy valeo. a co do xenonów to zastanawiałem się czy będą dobrze świecić w tych lampach bo na żarówki h4 to nie ma co zakładać bo ich lampy są za mało dokładne by dobrze rozproszyć górną linie świecenia. a tu są żarówki h7 więc wykonanie lampy powinno być już dużo lepsze.

a testował ktoś te zestawy xenon z allegro ? zwykłe lub cyfrowe ?

bo śą jeszcze takie nie zespolone AUDI A4 B5 LAMPA REFLEKTOR PRZÓD LEWA PRAWA GRATIS (3493045843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuść sobie dzielone. tym bardziej z ringami. jak założysz zespolone auto będzie lepiej wyglądać

wkładaj zwykłe poliftowe.

ori valeo lub depo tyc.

pamiętaj tylko ze w depo i tyc często pojawia sęe problem z parowaniem bo są kiepsko klejone potrafi trzęsące się soczewka bo mało dokładnie wykonane mocowania i same odbłyśniki soczewek są kiepskiej jakości.

wiec najlepszym wyjściem jest kupienie używanych valeo w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś pokazać jakie kable (adaptery) lub same wtyczki musiał bym kupić by podłączyć nowe lampy z 99r zamiast starych Valeo z 95r ?

te będą pasować ?

8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (3521535009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Oto nowe lampy/

NOWE LAMPY AUDI A4 B5 94-01 DEPO KOMPLET LEWA PRAW (3489337945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy lampy tyc odradzam. 150tys km jakies 3lata i tragedia. Rozkreilem ja zeby wyczyscic soczewke i klosz w srodku bo chyba kiedys mi h7 strzelila lekko bialym nalotem. W srodku ten srebrny odblysnik taki ze starzaly nie calkowity a z zewnatrz odpadala platami czarna warstwa jakby lakieru. Lampa slabo swieci na zarowce bosha czy osram. Chyba musze tez kupic uzywke najlepiej valeo czy mozna ja jakos naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...