Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki w zawieszeniu!!! (przód)


Tommikrol

Rekomendowane odpowiedzi

witam:hi: sprawa wyglada nastepujaco, gdy mialem orginalne zawieszenie wszystko bylo w porzadku nic nie pukalo i stukalo, kilka dni temu zalozylem gwint:naughty: i odrazu zaczelo dziwnie stukac i pukac orjetuje sie moze ktos co to moze byc za przyczyna. takie dziwne zjawisko na ori bylo ok a teraz puka i stuka :doh::doh::facepalm: moze ktos mial podobny przypadek:whistling:

a zeby bylo smiesznie to juz druga B6-sta bo kumpel ma podobnie:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko przod tyl jest ok

a dzie dokladnie to nie mam pojecia tak jakby do gory na kielichach

slychac jakby z obydwoch stron pukalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bylo by najlepiej tylko ze mieszkam w niemczech i robie wszystko na wlasna reke, bo ceny tutaj maja kosmiczne:whistling: wiesz na ori bylo wszystko wporzadku a teraz cos chamsko stuka i strasznie mnie to irytuje tak jaby gdzies cos bylo luzne tylko nie mam pojecia co bo wszystko poskrecalem jak sie nalezy, chyba ze cos wskoczylo na swoje miejsce tylko co, moze amory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śruby na trzpieniach dobrze podokręcałes? Też tak za pierwszym razem zrobiłem:decayed: ale czasami też tak bywa, że ori amory mają inny gwint na trzpeniu niż np"gwint" (ja miałem tak na amorach KW). Możliwości jest sporo....niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A śruby na trzpieniach dobrze podokręcałes? Też tak za pierwszym razem zrobiłem:decayed: ale czasami też tak bywa, że ori amory mają inny gwint na trzpeniu niż np"gwint" (ja miałem tak na amorach KW). Możliwości jest sporo....niestety

witam:hi: wlasnie tak sie sklada ze mam gwint KW. dzieki za podpowiedz i wydaje mi sie ze chyba to bedzie przyczyna tym bardziej ze dziwek dochodzi z kielichow. mozna wiedziec co zrobiles, dodales jeszcze jedna podkladke czy soc w tym stylu:eusathink:

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 17:40 ----------

kto wie jak to zrobic by nie stukalo?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super jest ten fragment : tym bardziej ze dziwek dochodzi z kielichow :polew::polew::polew:

dzieki stary, wiem ze dzwiek stukajacych kieliszkow jest fajny:wink: ale ten dzwiek strasznie mnie irytuje bo zmienilem ori na gwint i zaczelo cos hamsko stukac i nie mam pojecia co:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...