Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich,

W końcu postanowiłem pochwalić się swoją A4 B8 :banan:. Jest to moja druga A4, wcześniej jeździłem B6 1.9 tdi (BKE) 116KM z 2004 roku, auto zakupione zostało w listopadzie 2012 a oto kilka podstawowych informacji:

Wyposażenie standardowe:

Rocznik: 2008
Silnik: CAGB 100KW (136 KM) - program Dynosoft (170 KM, 390 NM)
Skrzynia Manual 6-biegowa
Kolor: Lava Gray Pearl (kod LZ7L)
Zawieszenie 1BA
Nawigacja MMI 2G
Zmieniarka x 6CD
4 x el. szyby
6 x Airbag
Bi-xenon
Feligi16''
Lusterko wsteczne fotochrom
klimatronik
Czujnik deszczu i zmierzchu
AUX
kolorowy wyświetlacz z pełnym FIS-em
tempomat
parktronic tył
coming/living home
wizualizacja czujników parkowania na MMI - wyrezane

pomodzone:
większe koło 18'' - zrobione :naughty:

obniżenie zawieszenia - Eibach -30mm + amory s-line 1BE zrobione

swap hamulcy 320 MM zrobione

Bi-xenon - zrobione :banan:

Fotele sport elektr i lędźwia, skóra + alcantara z boczkami - zrobione

planowane:

samopoziom

kiera sport

pakiet światło (przestrzeń nóg)

wymiana na oświetlenia na ledy

spryski

pakiet zewnętrzny s-line


Wykres po wizycie w DYNOSOFT:

a9e08260e8129c30m.jpg

A oto kilka fotek:

B8 vs. B6

d0df6176db6da54em.jpg

198b9dbb261da60am.jpg

a tutaj kilka nowszych zdjęć:

80718368d9fb484em.jpg

212950d0545ac381m.jpg

224b3578cbb4f907m.jpg

4d7b98a84625a399m.jpg

Edytowane przez gofer86

Opublikowano

No ładna furka :) i widzę że kolega z okolicy :) życzę bezawaryjności i kiedy pierwsze mody :naughty: ?

Opublikowano

Super kolor :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
No ładna furka :) i widzę że kolega z okolicy :) życzę bezawaryjności i kiedy pierwsze mody :naughty: ?

felgi już leżą na balkonie :kox: porządne gumy planuję kupić na wiosnę :wink:

Opublikowano

To pochwal się jaka felga wpadnie :P

Opublikowano
  • Autor
To pochwal się jaka felga wpadnie :P

1/2 pierwszego modu -teraz jeszcze tylko gumy :kox:

6da806315a1af7bcm.jpg

Opublikowano

Podobny wzór do moich :) felga chyba z A7 tak ?

Opublikowano

w B8 był taki ORI wzór :whistling:

Opublikowano

aha bo to 18 a w a7 były takie jak u mnie 19

Opublikowano
  • Autor

pierwszy raz widziałem na B8 tutaj na forum :decayed:

Opublikowano

Fajna furka i plany jak najbardziej na tak. :wink4: Troche roboty i będzie elegansio! :whistling:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich, dzisiaj po około 3 godzinach spędzonych u kolegi Darecy w garażu, moja a4 zyskała na atrakcyjności:decayed: na pokładzie wylądował bi-xenon :naughty:

fd00e925c953b3c8m.jpg

Jarku jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc :drinks:

Opublikowano

Gratki modu ja też bym chciał ale jak na razie portfel na takiego moda nie pozwala.Ile wyniosła cię ta wymiana jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

Całkiem inaczej furka wygląda :) Bix zwykły ? czy skrętny ?

Opublikowano

:hi:

dorezamy więcej jak czas pozwoli :wink:

Opublikowano
  • Autor
Gratki modu ja też bym chciał ale jak na razie portfel na takiego moda nie pozwala.Ile wyniosła cię ta wymiana jeśli można wiedzieć?

musisz sprawdzić sobie najpierw czy twój MCE ogarnia bixa , u mnie nie obsługiwał i koszty wzrosły o 270 zł, lampy 1600 zł + kable piny z robocizna (+ -) 350 zł

razem około 2250 zł,

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Całkiem inaczej furka wygląda :) Bix zwykły ? czy skrętny ?

zwykły - ale i tak mam ogromną radochę z jazdy nocą :kox: a jak tylko będę miał chwilę to zrobię lepszej jakości foty

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

:hi:

dorezamy więcej jak czas pozwoli :wink:

i portfel żony będzie wystarczająco wypasiony :grin: bo apetyt rośnie w miarę jedzenia:naughty:

Opublikowano

Temacik ruszył :naughty: graty moda :wink: w tym zadupiu u Jarka byłeś :whistling::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Temacik ruszył :naughty: graty moda :wink: w tym zadupiu u Jarka byłeś :whistling::grin::decayed:

mi tam się podobało :thumbup1:

Opublikowano
Temacik ruszył :naughty: graty moda :wink: w tym zadupiu u Jarka byłeś :whistling::grin::decayed:

mi tam się podobało :thumbup1:

To teraz neony :wink:

Opublikowano
  • Autor
Temacik ruszył :naughty: graty moda :wink: w tym zadupiu u Jarka byłeś :whistling::grin::decayed:

mi tam się podobało :thumbup1:

To teraz neony :wink:

jak tylko Matka Boska Pieniężna będzie łaskawa to i będą neony :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.