Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telefon stacjonarny przez liveboxa 1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Skoro rozmowy tu są Na każdy temat , to się was zapytam

Przedłużyłem umowę Fun Pack HD ( Neostrada , telefon stacjonarny , TV )

W tej ofercie wymagane jest połączenie telefonu stacjonarnego do liveboxa (mam 1.1 tego książkowego )

Macie jakieś doświadczenie jak spisuje się telefon podpięty do tego modemu ?

Chodzi mi o to czy są jakieś szumy lub zakłócenia ?

Najgorsze że jak prądu nie będzie i livebox się wyłączy to nie będzie można nigdzie zadzwonić

Opublikowano

Ja kiedyś, nie do końca zapoznawszy się z regulaminem oferty TP zgodziłem się na zmianę abonamentu...Przyjechał kurier podpisałem umowę i niby wszystko cacy tylko po głowie mi cały czas chodziło dlaczego ten "telefon" nazywa się "neofon" no i po chwili skojarzyłem, że chodzi tutaj o telefon przez neostradę.. Zadzwoniłem do BOK i dowiedziałem się, że faktycznie tak jest....telefon miał zostać podpięty do liveboxa... Moje zastanowienie nie trwało długo.."To ja w takim razie podziękuję" powiedziałem do konsultantki i w te pędy do Jeleniej Góry zwrócić modem i złożyć wniosek o rozwiązanie umowy... Na moje szczęście zakminiłem odrazu o co chodzi a jakby minęło te ustawowe 10 dni to nie wiem co by było. W każdym bądż razie zrezygnowałem ze względu na niepochlubne opinie na temat tego rozwiązania( szumy, trzaski, słaba jakość rozmowy), a w dodatku przy braku prądu brak telefonu. To mi wystarczyło do podjęcia słusznej decyzji. Pozdrawiam

Opublikowano

Przecież teraz żaden telefon stacjonarny nie działa bez prądu, tylko kiedyś były takie z pokrętłem co działały:grin:

Opublikowano

Stomi bzdury wypisujesz. Wystarczy mieć w domu aparat który nie wymaga zasilacza i po problemie.

Opublikowano
  • Autor
Przecież teraz żaden telefon stacjonarny nie działa bez prądu,

:facepalm:

Chyba tylko stacjonarny bezprzewodowy kolego

:facepalm:

Opublikowano

Od dwóch lat mam Fun Pack HD i jest bezproblemowo. Co do jakości rozmów, to znacznie się polepszyła. Jedyny minus to taki, że jak nie ma prądu to nie działa telefon.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.