Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy można coś zepsuć w aucie w czasie logowania ?


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można coś zepsuć w aucie w czasie logowania ?? Dziś bawiłem się VAG-iem i jak robiłem logi to usłyszałem pisk i na FIS-ie ukazało się takie kółeczko z wykrzyknikiem otoczone z dwóch stron nawiasem. Po chwili to zniknęło i już się nie pojawiło. Pojechałem na grzyby około 20km i nigdy się to już nie ukazało. Mogłem coś przekombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można coś zepsuć w aucie w czasie logowania ?? Dziś bawiłem się VAG-iem i jak robiłem logi to usłyszałem pisk i na FIS-ie ukazało się takie kółeczko z wykrzyknikiem otoczone z dwóch stron nawiasem. Po chwili to zniknęło i już się nie pojawiło. Pojechałem na grzyby około 20km i nigdy się to już nie ukazało. Mogłem coś przekombinować ?

pewnie polaczyles sie ze sterownikiem ABS-u ... :naughty:

a tak poza tym .. podczas logowania [szczegolnie dynamiczne] moze jebnac wszystko ... od odpadniecia kola az do wyjebania korb bokiem ... [silnk jest wtedy maksymalnie obciazony]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że ten komunikat wyskakuje na FIS-ie podczas połączenia się ze sterownikiem ABS ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że ten komunikat wyskakuje na FIS-ie podczas połączenia się ze sterownikiem ABS ??

tia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spanky - uspokoiłeś mnie. Muszę trochę poczytać o logowaniu, bo jestem w tym cieniutki. Może dlatego,że jeszcze nigdy sytuacja mnie nie zmusiła do diagnozowania mojej fury.Oby jak najdłużej tak było,a do tego czasu może się trochę podszkolę. Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego,że jeszcze nigdy sytuacja mnie nie zmusiła do diagnozowania mojej fury.Oby jak najdłużej tak było,a do tego czasu może się trochę podszkolę.

Czasami warto profilaktycznie podłączyć VAG'a i zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...