Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd audi a4 1.9 jakiej firmy??


kozioek10

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli byś udowodnił, że z winy złej jakości części to byś mógł się starać o odszkodowanie, oczywiście nie było by to łatwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zerwie się pasek, bądź jakaś rolka prowadząca czy też napinająca i był to zestaw że wszystko było od jednego producenta np INA to składasz reklamacje odnośnie samej części oraz możesz wystąpić o zwrot kosztów naprawy za silnik przedstawiając wszystkie dokumenty zakupu itp jakie poniosłeś na naprawę. Sprawa komplikuje się gdy cały rozrząd jest wszystko z innej parafii, i wówczas może być tak że każdy będzie zwalał winę na innego producenta wtedy jest super :)

Jeszcze inaczej to wygląda gdy kupisz części sam a warsztat tylko robił montaż, jeden będzie zwalał na winę części a producent będzie zwalał winę na zły montaż i ponownie jesteśmy w czarnej d.... bo nie ma winnego. Dlatego może i przepłaci się czasami ale lepiej jak mechanik bierze na siebie wszystko zakup częsći itp, wówczas on jako osoba ostateczna jest zobowiązany do tego by zapewnić ci okres gwarancji na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mnie chyba krew zaleje zamówiłem te czesci co wyzej pisałem i przyszły dałem do roboty mechanikowi a on dzis dzwoni że części są złe bo pasek inna za głóśno chodzi i jest do d*py,ze rolka nie pasuje bo rolka napinająca nie jest z siłownikiem i mówił że musi swoje części kupić bo jeszcze do trzeba wymienić paski klimy i alternatora jak myślicie prawda czy po prostu chce zarobić? czy da rade wsadzic rolke napinającą bez silownika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozrzadzie z napinaczem jest do czerwca 2002 potem sprężynowy. Ale może chodzi o naciag paska alternatora wiec lepiej z napinaczem wymienić.Co do pompy to ja bym takiej nie kupił. Ale wolny kraj.

Wysłane Pocztą Polską przy pomocy listonosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozrząd do a4 b6 1.9 tdik 130 km avf quattro jaki rozrząd polecacie ? 
dayco + pompa hepu czy continental + pomp hepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...