Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd audi a4 1.9 jakiej firmy??


kozioek10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 1.9 130km 2004 rok i muszę wymienic cały rozrząd i tu do was pytanie jakiej firmy zestawy polecacie? zależy mi na zestawie jednej z lepszych firm żeby samochód chodził dobrze.

Najlepiej prosze o linki z allegro

Znalazłem zestaw Skf za 459zł- czy to dobry wybór i dobra cena? czy polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wbij do naszych forumowych sklepikarzy ?

Dobre ceny na rozrząd może mieć TOM77

Ja jak mogę to unikam zakupów na allegro bo na portalu jest dużo "kombinatorów"

U naszych chłopaków masz towar pewny 100%

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz od H4mm3R , ja u niego bralem, ori pasek, rolki , pompa, jedynie pasek klimy i altka wzialem gatesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw ina, zestaw gates, zestaw skf, ruville - wszystko się sprawdzi. Pompy wody SKF, hepu, Ruville. Zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na PW. Jak coś ZAPRASZAM Posiadam wszystkie firmy INA/EVR /SKF itp CONTI/DAYCO

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Mam taki plan większość mówi o INNA że lepsze od SKF więc wezmę zestaw INNA:Pasek rozrządu , Rolka napinacza ,

Rolka kierunkowa + osobno kupie pompę Ruville myślę że to dobry zakup ;)

Czy weźmiesz INE czy SKF w obu może siedzieć to samo, często pakują wzajemnie. Ale ogólnie to jest konkretny podzespół i polecany jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia zestaw już kupiony gwarancaj 2 lata jest wiec zobaczymy ; )

dzięki wszystkim za Rady ; )

Tak troszkę z innej beczki. Zawsze się zastanawiam co obejmuje gwarancja w takim przypadku :decayed:

Jak się pasek zerwie czy napinacz rozleci to kupią ci nowy silnik? :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak peknie pasek czy rozleci sie rolka to w ramach gwarancji daja ci nowy :decayed: a silnik to jest juz twoja sprawa i robisz na swoj koszt, gwarancje dostajesz na czesci od nich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak peknie pasek czy rozleci sie rolka to w ramach gwarancji daja ci nowy :decayed: a silnik to jest juz twoja sprawa i robisz na swoj koszt, gwarancje dostajesz na czesci od nich :grin:

Czyli gwarancja jak na prezerwatywy :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...