Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

thomyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez thomyk

  1. vacum zdechło nowe trzeba by zakupić
  2. ja ma wszystko ina i pompa dolza polecam
  3. Nad czym tu się zastanawiać. Jedz i powiedz , że auto nie jedzie tak jak przedtem i koniec.
  4. Ja zrobiłem przedwczoraj takie coś w przednich ramkach. Najpierw wyciołem cieniutką piłeczką dziurki pod lampy. Lampy były skośne. Potem wkleiłem lampy klejem na gorąco. Oto efekt Wstepnie mam podłączone już tylko muszę znalezć schemat kostek lamp i bezpieczników żeby to elegancko podłączyć.
  5. thomyk odpowiedział(a) na Nicco temat w 1.9TDI
    A wymieniałeś wszystkie filtry itp ?? Tyle ci pokazuje na kompie czy wiesz po tankowaniu ??
  6. To wolałbym zakleic i odsysać hahahah
  7. thomyk odpowiedział(a) na Nicco temat w 1.9TDI
    Termostat masz ok jak łapie temperaturę tak jak piszesz. 7 liter to nie za dużo wcale. Mi w mieście bierze 8l/100km i nie narzekam wcale. Na trasie schodze do 5,5l/100km jak nie gonię samochodu. Na autostradzie też swoje bierze bo trzeba trzymac na obrotach żeby te 140 lecieć.
  8. A po co wymieniac daj do przegwinowania gdzieś albo wsatwić tulejkę pod oryginalną śrubę. Robią to tam gdzie głowice do motocykli starszych albo samochodów. Tak samo się naprawiało w tamtych latach gwinty w głowicach aluminiowych.
  9. No jak masz przebieg konkretny to wszystko się zużywa przeciez.
  10. spróbuj na innym paliwie ... mi n werwie np ali od strzała a jak pojechałem na bp to mam podobnie tzn dzis tak miałem ale jak pali to się nie przejmuj bo przyczyn moze byc dużo od zapowietrzania przez pompki paliwo wtryski i tysiace innych dziadostw...
  11. Po cholerę ruszać coś co dobrze działa . To nie auto z lat 80. Nie szukać tylko jezdzić.
  12. Jaki przebieg może pompki się kończa. Wcale tego nie musi być widac na vagu Zimą powinno autko ci śmigac lepiej jeszcze
  13. Paski polecam GATES INA CONTITECH (nie ma różnicy pewnie i tak robione przez tych samych panów ) Pompe najlepiej oryginalną kupić ja mam DOLZ i też sobie chwalę. Nie przejmuj się tak markami tylko patrz co w opakowaniu bo niektóe tylko tym się różnią. Np gates napinacz kupujesz a w srodku ina siedzi itd. ...
  14. Zagwintować na M8 tylko tak precyzyjnie potem szpikla w to na kleju i gotowe. Szpilka i nakrętka o odpowiedniej twardości ! Jak będzie ok to dobrze jak nie to trudno i zwalisz czapkę do naprawy
  15. nie nie może bo niby czemu tak by się miało dziać przecież termostat zamknięty chyba , że nie zauważasz , a samochód podkręca ci nawiew i wtedy może opaść temperatura w końcu nagrzewnica to też chłodnica !!!!!
  16. Odrazu niech wymieni dwumase
  17. Wystarczy na minutkę do gorącej wody i dobrze trafic sobie przy silniku. Dość mocno to trzeba wcisnąć. Dobrze , że to grosze kosztuje bo juz tyle osób to połamało
  18. Ja kupiłem BOSCH DURATERM do swojego. Komplet jakieś 170 zł wyszedł. Z hologramami i nr seryjne każda inny. Kupione w sklepie nie na allegro.
  19. thomyk odpowiedział(a) na Goslo temat w Audi A4 B5
    No mi po 10 minutach jazdy dochodzi wskazówka do 80 stopni. Normalna jazda po mieście. Termostat nówka i płyn też. Diesle tak mają , że trwa to troszkę dłużej niż u PB. Dziś zasłoniłem chłodnice zobaczymy czy się coś zmieni
  20. Ja bym obstawiał zawory wydechu klega wymianiał komplet bo było podobnie. Zeby pierścienie to przebieg by musaił być hohoho spory
  21. Ale słyszałem , że jakos współwłaściciel można max 40% sobie wyrobić zniżek. Może się mylę albo to zależy od ubezpieczyciela
  22. Sprawdz sobie PROAMA Ja płacę 340 zł na rok . 60% zniźki Możesz przez internet załatwić wszystko spokojnie .
  23. Ja w swoim starym civicu miałem aku firmy ARCTIS. Jezdził z nim 14 lat jeśli wierzyć wybitym numerom na aku. Ja używałem 7 lat go sam aż umarł śmiercią naturalną przy -36 st C W T4 mam Centra FUrura 2 rok i też narazie ok.
  24. za tyle nowe widzialem na alle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.