-
Nie odpala, wyciek ropy, uszkodzony czujnik obrotów silnika
vacum zdechło nowe trzeba by zakupić
-
Rozrząd audi a4 1.9 jakiej firmy??
ja ma wszystko ina i pompa dolza polecam
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
Nad czym tu się zastanawiać. Jedz i powiedz , że auto nie jedzie tak jak przedtem i koniec.
-
Światła DRL
Ja zrobiłem przedwczoraj takie coś w przednich ramkach. Najpierw wyciołem cieniutką piłeczką dziurki pod lampy. Lampy były skośne. Potem wkleiłem lampy klejem na gorąco. Oto efekt Wstepnie mam podłączone już tylko muszę znalezć schemat kostek lamp i bezpieczników żeby to elegancko podłączyć.
-
Zwiększone spalanie. Termostat?
A wymieniałeś wszystkie filtry itp ?? Tyle ci pokazuje na kompie czy wiesz po tankowaniu ??
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
To wolałbym zakleic i odsysać hahahah
-
Zwiększone spalanie. Termostat?
Termostat masz ok jak łapie temperaturę tak jak piszesz. 7 liter to nie za dużo wcale. Mi w mieście bierze 8l/100km i nie narzekam wcale. Na trasie schodze do 5,5l/100km jak nie gonię samochodu. Na autostradzie też swoje bierze bo trzeba trzymac na obrotach żeby te 140 lecieć.
-
wymiana oleju i wyszlo... ;(
A po co wymieniac daj do przegwinowania gdzieś albo wsatwić tulejkę pod oryginalną śrubę. Robią to tam gdzie głowice do motocykli starszych albo samochodów. Tak samo się naprawiało w tamtych latach gwinty w głowicach aluminiowych.
-
Silnik nie pali na jednym cylindrze
No jak masz przebieg konkretny to wszystko się zużywa przeciez.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
spróbuj na innym paliwie ... mi n werwie np ali od strzała a jak pojechałem na bp to mam podobnie tzn dzis tak miałem ale jak pali to się nie przejmuj bo przyczyn moze byc dużo od zapowietrzania przez pompki paliwo wtryski i tysiace innych dziadostw...
-
Bialy dym konsekwencja dlugiego postoju??
JEzdzi to nie szukaj
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Po cholerę ruszać coś co dobrze działa . To nie auto z lat 80. Nie szukać tylko jezdzić.
-
Problem z mocą!
Jaki przebieg może pompki się kończa. Wcale tego nie musi być widac na vagu Zimą powinno autko ci śmigac lepiej jeszcze
-
Wymiana rozrzadu 2,0 Tdi
Paski polecam GATES INA CONTITECH (nie ma różnicy pewnie i tak robione przez tych samych panów ) Pompe najlepiej oryginalną kupić ja mam DOLZ i też sobie chwalę. Nie przejmuj się tak markami tylko patrz co w opakowaniu bo niektóe tylko tym się różnią. Np gates napinacz kupujesz a w srodku ina siedzi itd. ...
-
Zerwany gwint w głowicy śruby PD- NAPRAWA ???
Zagwintować na M8 tylko tak precyzyjnie potem szpikla w to na kleju i gotowe. Szpilka i nakrętka o odpowiedniej twardości ! Jak będzie ok to dobrze jak nie to trudno i zwalisz czapkę do naprawy