Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

thomyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. vacum zdechło nowe trzeba by zakupić
  2. ja ma wszystko ina i pompa dolza polecam
  3. Nad czym tu się zastanawiać. Jedz i powiedz , że auto nie jedzie tak jak przedtem i koniec.
  4. Ja zrobiłem przedwczoraj takie coś w przednich ramkach. Najpierw wyciołem cieniutką piłeczką dziurki pod lampy. Lampy były skośne. Potem wkleiłem lampy klejem na gorąco. Oto efekt Wstepnie mam podłączone już tylko muszę znalezć schemat kostek lamp i bezpieczników żeby to elegancko podłączyć.
  5. thomyk odpowiedział(a) na Nicco temat w 1.9TDI
    A wymieniałeś wszystkie filtry itp ?? Tyle ci pokazuje na kompie czy wiesz po tankowaniu ??
  6. To wolałbym zakleic i odsysać hahahah
  7. thomyk odpowiedział(a) na Nicco temat w 1.9TDI
    Termostat masz ok jak łapie temperaturę tak jak piszesz. 7 liter to nie za dużo wcale. Mi w mieście bierze 8l/100km i nie narzekam wcale. Na trasie schodze do 5,5l/100km jak nie gonię samochodu. Na autostradzie też swoje bierze bo trzeba trzymac na obrotach żeby te 140 lecieć.
  8. A po co wymieniac daj do przegwinowania gdzieś albo wsatwić tulejkę pod oryginalną śrubę. Robią to tam gdzie głowice do motocykli starszych albo samochodów. Tak samo się naprawiało w tamtych latach gwinty w głowicach aluminiowych.
  9. No jak masz przebieg konkretny to wszystko się zużywa przeciez.
  10. spróbuj na innym paliwie ... mi n werwie np ali od strzała a jak pojechałem na bp to mam podobnie tzn dzis tak miałem ale jak pali to się nie przejmuj bo przyczyn moze byc dużo od zapowietrzania przez pompki paliwo wtryski i tysiace innych dziadostw...
  11. Po cholerę ruszać coś co dobrze działa . To nie auto z lat 80. Nie szukać tylko jezdzić.
  12. Jaki przebieg może pompki się kończa. Wcale tego nie musi być widac na vagu Zimą powinno autko ci śmigac lepiej jeszcze
  13. Paski polecam GATES INA CONTITECH (nie ma różnicy pewnie i tak robione przez tych samych panów ) Pompe najlepiej oryginalną kupić ja mam DOLZ i też sobie chwalę. Nie przejmuj się tak markami tylko patrz co w opakowaniu bo niektóe tylko tym się różnią. Np gates napinacz kupujesz a w srodku ina siedzi itd. ...
  14. Zagwintować na M8 tylko tak precyzyjnie potem szpikla w to na kleju i gotowe. Szpilka i nakrętka o odpowiedniej twardości ! Jak będzie ok to dobrze jak nie to trudno i zwalisz czapkę do naprawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.