Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaskrawy kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema.:-) aktualnie jezdze na takiech felgach postimg.org/image/grwrhjej5/

ale kupilem nowe takie

20130811_154114.jpg

i planuje je pomalowac na taki kolor

jaskrawo_zielone_felgi_20130803150538uid22.jpg

i wypolerowac rant

jak myslicie bedzia pasowac a czy lepiej tez na pomarancz? bo musi byc jakis jaskrawy kolor bo tak sie przyswyczailem ze jak zalozylem je srebrne to niemoglem na nie patrzec i odrazu sporwotem zalozylem pomaranczore do czsu pomalowania.

Piszcie swoje propozycje:-) i z gory dzieki;-)

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje.

Chcesz to maluj.

Ja jestem przeciwnikiem takiego malowania.

Dla mnie srebrne wyglądają najładniej.

Jaskrawe to trochę wioska.

Tylko tu na mnie nie naskakiwać.

O gustach się nie dyskutuje
Opublikowano
  • Autor

spoko niemam zamiaru na nikogo naskakiwach.po prostu chce zeby kazdy wyrazil swoja opinie na ten temat.

tak jak mowisz sa gusta i gusciki :-) ;-)

Opublikowano

Okropna ta felga i malowanie jej nie pomoże.

Opublikowano
  • Autor

ale jak za 50€ z oponami jeszcze spokojnie na jeden sezon to nie jest zle;-) do najpiekniejszych nienaleza ale widzialem gorsze :-D

Opublikowano

ja mówie NIE

Opublikowano

pomaluj sobie tą felge w kolor hyper silver i nie narzekaj a takie jaskrawe odpuść do tego co masz. Te felgi lepsze od tego co masz teraz :wink:

W sumie jak by się uparł to by nie malował tylko rant wypolerował i gleba auta.

Opublikowano

Nie są takie złe te felgi moim zdaniem ;) Rozumiem, że planujesz pomalować tylko środek bez rantu? Między pomarańczą a zielenią wybrał bym zieleń - coś a`la Kawasaki green. A nie myślałeś o białym?

Opublikowano
  • Autor

hmm.nad bialym sie niezastanawialem:-) ma ktos moze zdjecia bialych alu do czarnego sedana b5? tak tak to podrzuccie;-) a gleba juz jest w planie tylko na innym tepacie pytalem jakiej firmy gwinta do 2tys koledzy polecaja i nikt sie nieodzywa:-\ i wiem ze te alu ktore mam teraz sa brzytkie bo dlatego je na taki kolor pomalowalem zeby odwracal moj wzrok od ich brzydoty:-D ;-)

Opublikowano
pytalem jakiej firmy gwinta do 2tys

Używki FK inox, KW inox, H&R, Bilstein

Z nowych Supersort, AP, niższe serie FK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.