Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeciągnięcie kabli głośnikowych


PoPe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zabrałem się dziś za drzwi, wyczyściłem, zamknąłem otwory blachą, położyłem maty ale zatrzymałem się na na kablach nie potrafię ściągnąć kostki która jest w gumowej harmonijce a muszę przeciągnąć kable 2x3,5mm i 4x2mm. Jak należy zdjąć kostkę i czy trzeba nacinać gumę żeby przeciągnąć kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, tą gumową harmonijkę nie tnij!

Musisz zdjąć na siłę że tak powiem/zsunąć...ona jest nałożona na rant który wpinasz do kostki.. potem pod nią masz wtyczkę która odpinasz, przesuwasz taki górny suwak na niej i wciskasz ją do środka auta do słupka...

w tylnych drzwiach nie obejdzie sie bez rozebrania wewnątrz słupka przy drzwiach tam gdzie jest napinacz pasa bezpieczeństwa ale to wiadome raczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez przez to przechodziłem. ja podważałem płaskim śrubokrętem, ogolnie jest bardzo ciasno zeby to wszystko upchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przejsc przez tą kostke to chyba nie obejdzie sie bez rozwiercania :o ja jak zmieniałem kable to przelutowałem tak że w razie czego moge odpiąc całość tak jak to było fabrycznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale tutaj są 3 kable 2 żyłowe, chyba jednak będę musiał rozwiercić kostkę

Chyba jednak tak..tylko zobacz czy sie wogole zmiescisz w ten sposób bo tam dośc mało miejsca jest na wielki otwór... ja miałem podobnie robić ale u mnie szedł jeden kabel dwu żyłowy wiec fabrycznie podawane kable odlutowałem i kostka jest nie ruszana praktycznie :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Swoją drogą po co tyle kabli tam idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5mm do wofera 2mm do średniaka i 2mm do TW

Te kable pewnie będą szły ze zwrotnicy co? To nie lepiej wrzucić zwrotnicę w drzwi i podciągnąć tylko 2 grubsze kable? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobię zwrotki to będą w zabudowie bagażnika :)

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Jaki kabel do suba ?

Jaki sprzęcik wogóle chcesz zamontować, jaka moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam :) , ale to jeszcze potrwa z dobre 2 miesiące zanim skończę.

---------- Post dopisany 18-09-2013 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 23:07 ----------

Kostka okazała się za mała na taką ilość kabli. Ale można przeciągnąć obok w szczelinie między kostką a blachą i wejść do przelotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...