Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Webasto marki Eberspacher

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie chciałem doradzić się tych którzy mają zamontowane webasto w swoich B5. Może to być ori lub też samodzielny montaż.

Ostatnio założyłem sobie webasto firmy Eberspacher chodzi elegancko tylko jedno ale, wyprowadziłem sobie z niego przewód który idzie poprzez przekaźnik na np 2 bieg wentylatora ( chwilowo nie podłączony). Nie wiem czy go podłączać czy nie. Jak na razie bez tego nawiewu webasto podgrzewa silnik w ciągu kilku minut do temperatury 90st, zapalanie na dotyk rano.

Wiadomo że webasto trochę prądu bierze a gdy podłącze jeszcze przewód od dmuchawy to już będzie fajny pobór prądu biorąc pod uwagę np - 20 st brak włączonego silnika. Jak u was to akumulator wytrzymuje, mam podłączać pod dmuchawę czy lepiej nie żeby nie było takiej opcji ze wszystko ładnie pięknie zagrzeje szyby odmrozi i będzie ciepło w środku jak po takiej operacji nie będzie mógł odpalić bo aku słaby jak to u was jest. Czy taka dmuchawa sporo pobiera prądu na wyłączonym zapłonie.

Proszę o opinie i rade czy podłączać dmuchawę czy nie :decayed:

Opublikowano
Witam panowie chciałem doradzić się tych którzy mają zamontowane webasto w swoich B5. Może to być ori lub też samodzielny montaż.

Ostatnio założyłem sobie webasto firmy Eberspacher chodzi elegancko tylko jedno ale, wyprowadziłem sobie z niego przewód który idzie poprzez przekaźnik na np 2 bieg wentylatora ( chwilowo nie podłączony). Nie wiem czy go podłączać czy nie. Jak na razie bez tego nawiewu webasto podgrzewa silnik w ciągu kilku minut do temperatury 90st, zapalanie na dotyk rano.

Wiadomo że webasto trochę prądu bierze a gdy podłącze jeszcze przewód od dmuchawy to już będzie fajny pobór prądu biorąc pod uwagę np - 20 st brak włączonego silnika. Jak u was to akumulator wytrzymuje, mam podłączać pod dmuchawę czy lepiej nie żeby nie było takiej opcji ze wszystko ładnie pięknie zagrzeje szyby odmrozi i będzie ciepło w środku jak po takiej operacji nie będzie mógł odpalić bo aku słaby jak to u was jest. Czy taka dmuchawa sporo pobiera prądu na wyłączonym zapłonie.

Proszę o opinie i rade czy podłączać dmuchawę czy nie :decayed:

u mnie webasto grzeje tylko do 60 st.potem sie wylacza i max 30min,webasto zawsze wlacza mi sie z klimatronikiem ,klima chodzi na 1 z nadmuchem na szybe........jak za dnia dasz rade naladowac baterie tak zeby na nast.dzien statczala to luz jak nie to moze byc problem z rozruchem przy wielkim mrozie,ja zmienialem aku w zeszlym roku bo stary juz niedawal rady ale niewiem ile siedzial juz tam...ogolnie mi przy duzych mrozach nie sprawial problemu a uzywalem co rano zima.....po zagrzaniu silnik cieplutki palil od kopa ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.