Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wnętrza po otowrzeniu auta


Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki "problem" w moim aucie po odtworzeniu auta już nie mówię, że tylko z pilota ale po otworzeniu drzwi lampka w suficie się nie świeci. Poza tym lampka w schowku świeci sie tylko wtedy gdy mam włączone światła czy to normalne??? Co muszę zrobić, żeby w momencie otworzenia auta np pilotem oświetlenie wnętrza mi się zapalało albo chodziarz po otworzeniu drzwi bo to bd na pewno prostsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz tak ustawione przełączniki w lampce że się nie zapala po otwarciu? U mnie w schowku też.się zapala jak wlącze światła.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki "problem" w moim aucie po odtworzeniu auta już nie mówię, że tylko z pilota ale po otworzeniu drzwi lampka w suficie się nie świeci. Poza tym lampka w schowku świeci sie tylko wtedy gdy mam włączone światła czy to normalne??? Co muszę zrobić, żeby w momencie otworzenia auta np pilotem oświetlenie wnętrza mi się zapalało albo chodziarz po otworzeniu drzwi bo to bd na pewno prostsze.

mam dokładnie ten sam problem... czujniki w drzwiach na pewno działają bo zapala się podświetlenie nóg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie w schowku zapala się tylko po otwarciu przy włączonych światłach postojowych. Zbadaj lampkę, konkretnie włącznik - może zaśniedział, może się urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lampka w schowku tak mi świeci po włączeniu świateł i otwarciu schowka, a co do lampki w aucie tzn w kabinie to przełącznikiem już dawałem na otwarte drzwi ale dalej nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...