Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakis ciekawy pomysł na zamontowanie GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze ma ktos jakis fajny pomysł na zamontowanie gpsa raz gdzies widziałem ze ktos miał w kratce nawiewu ale nie moge znalesc tego posta

Opublikowano

:wink:

Opublikowano

RNS zakładaj :decayed:

Opublikowano

Jako że mam standartowy uchwyt na telefon do starej Nokii przy lewym kolanie pasażera wykorzystałem go do mocowania mojej starej ale bardzo dobrze działającej nawigacji Nokia 330. Odciąłem górną część mocowania telefonu z zatrzaskiem i przykręciłem śrubką do adaptera nawigacji. Na minus tego rowiązania przemawia fakt, że nie można przy założonej nawigacji korzystać z uchwytu na kubek ale za to nawigację bardzo wygodnie się obsługuje, jest pod ręka i nie trzeba jej ganiać po podszybiu.

Opublikowano
  • Autor
RNS zakładaj :decayed:

RNS SUPER ale żona by mnie z domu wygoniła i musiał bym spac z RNSem :)

Opublikowano
ja mam tak:wink:

http://s15.postimg.org/tb929dp0n/20130904_090557.jpg

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

wiem,ze myślisz o czym innym...........:wink:

czemu na fisie info z radia Ci się nie wyświetla ? :wink:

Opublikowano

bo musz zrobić porządek z kablami:facepalm:

Opublikowano
RNS zakładaj :decayed:

RNS SUPER ale żona by mnie z domu wygoniła i musiał bym spac z RNSem :)

podziamga i przestanie a radość wielka :grin:

Opublikowano
RNS zakładaj :decayed:

RNS SUPER ale żona by mnie z domu wygoniła i musiał bym spac z RNSem :)

podziamga i przestanie a radość wielka :grin:

Heh zalezy od kobity, niektóre to zawziete bestie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie zakupiłem zasony na wszystkie szyby tyllnie z allegro dołożyłem manetke i rozblokowałem pełnego Fisa a czeka mnie w najbliższym czasie rozrząd wiec wydatki beda...

Opublikowano
RNS zakładaj :decayed:

RNS SUPER ale żona by mnie z domu wygoniła i musiał bym spac z RNSem :)

podziamga i przestanie a radość wielka :grin:

Heh zalezy od kobity, niektóre to zawziete bestie :decayed:

:decayed::decayed: włączysz jej ulubiny serial na RNS od razu się uciszy :decayed:

Opublikowano
ja mam tak:wink:

http://s15.postimg.org/tb929dp0n/20130904_090557.jpg

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

wiem,ze myślisz o czym innym...........:wink:

czemu na fisie info z radia Ci się nie wyświetla ? :wink:

20131010_125857.jpg zrobione.....:wink:

Opublikowano
ja mam tak:wink:

http://s15.postimg.org/tb929dp0n/20130904_090557.jpg

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

wiem,ze myślisz o czym innym...........:wink:

czemu na fisie info z radia Ci się nie wyświetla ? :wink:

http://s9.postimg.org/8q5rxuea3/20131010_125857.jpg zrobione.....:wink:

Od razu inaczej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.