Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avanti - Brak oświetlenia schowka i bagażnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, nie działa oświetlenie schowka oraz oświetlenie bagażnika (to na podsufitce)

Co ciekawe podświetlenie guzika (czerwone) od światełka na podsufitce działa, żarówki oczywiście są OK.

Nie działa mi również zamukanie i otwieranie centralnego zamka (guziczki w dzwiach kierowcy)

Przeglądnołem bezpieczniki, wszytkie są OK...

Już nie wiem co robić.

SL

Opublikowano

Jeśli chodzi o schowek to jak ściągniesz prawy boczek konsoli to zobaczysz tłoczek i styki.

Zajrzyj do nich.

Opublikowano
  • Autor

Wyczytałem z ELZY że zasilanie tylnej lampki bagaznika, oswietlenie klapy tylnej (ta lampka biało-czerwona) oraz oświetlenie schowka idzie z jakiegos modułu który jest na progu po stronie kierowcy. Co ciekawe lampka na klapie bagażnika swieci wiec wyglada na to że jest brak styku gdzieś na wiazce... Dzisiaj poszukam tego wyłącznika schowka, może padły dwie rzeczy, wyłacznik oraz brak styku na zasilaniu lampki oświetlenia bagaznika.

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 15:46 ----------

Temat oswietlenia schowka juz zalatwiony, rzeczywiscie klapka schowka odłaczyła się od tłoczka z wylacznikiem, po połaczeniu jest juz wszytko OK.

Jednak nadal nie działa lampka oswietlajaca bagażnik, i nie jest to kwestia zarówek.

SL

Opublikowano

To teraz zajrzyj do mikrostyku w zamku bagażnika.

On jest odpowiedzialny za włączenie i wyłączenie oświetlenia.

Opublikowano
  • Autor

Mikro styk chyba działa poprawnie bo lampka ta która jest na krawedzi tylnej pokrywy (ta obrysowa co ma dekielek biało-czerwony) zapala sie poprawnie czyli świeci przy otwartej klapie i gaśnie przy zamknietej.

Mi ni edziala ta lampka na suficie w przestrzeni bagażowej (trzeci modół na suficie licząc od przodu auta).

Ta lampka ma wyłacznik, jedna pozycja to zapalanie jak otworzysz klapę, druga to wieczne zgaszenie, trzecia to na stałe zapalenie. No i obie nie działają, co ciekawe działa podświetlenie guziczka jak zapale światła w aucie....

Wniosek jest taki że do modułu dochodzi masa, dochodzi równiez zasilanie przy postojowych swiatłach.

Wygląda to tak jak by nie dochodził "plus" który wg ELZY idzie z tego modułu przy progu kierowcy...

Pytanie jak idzie ten kabelek od tego modułu... w którym boczku idzie i gdzie ma najbliższą wtyczke/złaczke ... Nie chce rozbierac połowy wnetrza auta w poszukiwaniu tej wiazki.

Opublikowano

Mi ta lampka z tyłu zgnila bo leciała woda przez płetwe na dachu i styki w lampce wygniły.

Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor

To jest pomysł, u mnie tez ta blaszka co ja widać po zdjeciu dekielka była skorodowana. A jak uszczelniłeś antenkę ?

Demontowałeś i wklejałeś na silikon, czy może udało sie jakośc uszczelnic bez odkrecania ?

Opublikowano

Dokręciłem.

Tapatalk 4.

Opublikowano
  • Autor

No i naprawiłem lamplę, wyglądalo na to ze ktoś wsadziła tam lampke od innego auta, z zewnatrz wyglądała jak ta oryginalna ale rozkład pinów we wtyczce miała inny. Piny na wiązce były OK czyli zgodnie z tym co mówi ELZA. A w lampce było inaczej. Poprzekładałem piny i teraz jest OK. Może wcześniejsza lampka zgniła od przecieków a potem wymienili na niewłaściwą....

Tak czy inaczej chyba można zamknać temat.

SL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.