Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8L - fajgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :) mam na imię Łukasz i na forum A4 zaglądam często...a z racji takiej, że za 4 - 5 miesięcy obecne auto będzie zmienione na Audi A4 B6 najprawdopodobniej z sinikiem 1.8 T ( takiego będę szukał - już postanowione )

może coś o tym, co mam obecnie...

Aktualny samochodzik w posiadaniu od 10 grudnia 2010....mały opis i plany

Audi A3 Attraction

Kolor - Niebieski ( LY5M )

WNĘTRZE :

- OEM ( klimatronic, pełna elektryka, 2 jaśki)

- gałka zmiany biegów od A4

SILNIK :

- 1.6 AKL po kapitalnym remoncie ( łącznie z głowicą )

- osłona miski olejowej własnej produkcji

ZAWIESZENIE :

- przód: zawieszenie gwintowane RACELAND

- tył: zawieszenie gwintowane FK

OBECNIE NOWY GWINT MTS

- rozpórka kielichów przód INXX

- regulowane drążki stabilizatora MTS

- przerobiony oryginalny stabilizator ( home made ) - wygięty wg potrzeb ( czytaj - tak by przy max glebie nic nie tarło )

KOŁA :

- zima: OEM alu 15", opony 195/65/15 Firestone Firehawk

- lato: Kei Racing 7.5x18 ET 45, opona przód 215/40/18 Yokohama Parada Spec-2, tył 225/40/18 Bridgestone Potenza

- dystanse: tył 20 mm, przód 10 mm

-OBECNIE- DOTZ RANDO CHROME EDITION 8x18 ET 32, opona 205/45/18

NADWOZIE :

- polakierowane dokładki zderzaków

- Front Lip Cupra R

- białe kierunki boczne

- czarny grill z czarnym znaczkiem

- światła polift tył

- reflektory polift przód lakierowane wewnątrz na czarny mat ( home made )

- progi + plastiki na progach polakierowane pod kolor

- zdjęte oznaczenia z klapy

- brak ramek pod rejestracją P+T

- brak tylnej wycieraczki

tak to wyglądało kiedyś... a na dzień dzisiejszy - fotka ostatnia :)

dscf0222dy.jpg

pecz.jpg

vntv.jpg

Opublikowano

Ładniutka sztuka :naughty:

Opublikowano

Sieeeeema Fajgi :decayed:

coz mowic juz kiedys na a3clubie pisalem: PIĘKNA!

co do szukania a4 nastaw sie na cierpliwosc

:decayed:

pzdr Jakub

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko...nie śpieszy się...A3 sprzedam dopiero jak kupię coś porządnego więc czasu dużo :) byle się w jakąś kupę nie wpakować hehe :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Poczynania śledzone na naszym forum :D Co tu dużo pisać :D Kawał dobrej roboty #Fajgi zrobiłeś :D

Opublikowano

już obaczajałem auto kiedyś na a3 club ;) świetnie wygląda ;)

Opublikowano

wyglada super gratki :thumbup1:

szkoda tylko ze nie jedzie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.