Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

logi do oceny 2.5 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak możecie, zerknijcie na logi i powiedzcie czy widzicie coś wiecej ode mnie , czyli kąt wtrysku do poprawy ( w teorii, bo w praktyce dobrze odpala... więc warto ruszać ? ), turbo delikatnie przeładowuje, ale po skończeniu logów sie poprawiło ( dochodzi max do 2220 ) i najprawdopodobniej zawalony kolektor ssący...

Dodam tylko,że filtry wszystkie nowe, a auto przygotowane pod remap softu...

BS :

000BS - f80c6c11711ea01em.jpg

003BS - 50a2727e95177b35m.jpg

004BS - 33d883d5e5b24589m.jpg

011BS - b8523bc2bce29cf8m.jpg

statyczne :

000 statycznie - 4d2f3cbcf55fe25am.jpg

001 statycznie - b15b606ebdcbff7cm.jpg

003 statycznie - 10f56a4db7da25dam.jpg

004 statycznie - 4c18f620631f2c6em.jpg

005 statycznie - c2f42cfcb6c810d2m.jpg

010 statycznie - 6eb2d79db6c80c0fm.jpg

013 statycznie - 341334e30d1aedf9m.jpg

014 statycznie - 60a636be8903371em.jpg

015 statycznie - 858f839c65d30d60m.jpg

dynamiczne :

003 dynamicznie - 68eef6a42a655d58m.jpg

004 dynamicznie - 5a1ff50eb5af4738m.jpg

008 dynamicznie - cbf5f54ab8decda7m.jpg

010 dynamicznie - 626030ae7b5fe158m.jpg

011 dynamicznie - e89726a9e763bfe7m.jpg

dzięki,

Pozdrawiam

Opublikowano

Statyczny kąt wtrysku jest całkowicie po drugiej stronie. Do regulacji.

Niska dawka na pompie moze sugerowac problemy z wtryskiwaczami... ale skoro dynamika auta OK to specjalnie nie brałbym tego do glowy.

Opublikowano

Kat wtrysku jest ok. -BTDC to ATDC, tylko vag to zmienia przy logach. W okienku jest ATDC.

Opublikowano

Tak ? A patrzyles co widac w 000 Basic Settings ?

Ale ok... poprosze zalozyciela wątku o zamieszczenie screen shota z okna VAGa z grupy 004 Basic Settings w momencie kiedy nastawnik ustawi sie na LATE...

Opublikowano
  • Autor

ok jutro zamieszcze screena :)

pozdrawiam

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 22:47 ----------

witam.zamieszczam screena BS 004. jednak jest kicha...powiedzcie panowie jaki najlepiej ustawić ?

late_004.jpg

Opublikowano

Nie wiem jak to wyglada w B5, ale wczoraj ustawialem u siebie w B6 i moze jest podobnie w B5. Zdejmujesz oslone rozrzadu, luzujesz 3 sruby walka rozrzadu. Zakladasz klucz na ta duza srube od kola pompy wtryskowej i w twoim wypadku minimalnie przekrecasz w lewo. Najlepiej stukac mlotkiem w klucz, bo jak bedziesz to robil rekami to przekrecisz za duzo :) Po kazdym przestawieniu pompy dokrecasz te 3 sruby walka rozrzadu i sprawdzasz vagiem znowu wartosc Late w BS004.

Opublikowano

Czyli jednak kąt do regulacji ???

Opublikowano
  • Autor

ok ale jaka wartosc ustawic zeby bylo idealnie ?

Opublikowano

late +/- 2 stopnie Atdc w zakresie jest od 0 do 4ATDC

Opublikowano

Ustaw 2.0 ATDC. Mimo, ze dopuszczalne jest od 0 do 4, to u mnie wlasnie po przestawieniu z 4 na 2 jest duza roznica w zapalaniu na zimnym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.