Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy to zaworek N75 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zamierzam włożyć do swojego AHU turbo na podciśnienie zbieram potrzebne materiały i mam taki zaworek i moje pytanie brzmi czy to jest N75 do turbiny z AFN ?

oto jego numer 028 906 283 F

Na gogle pisze że to n75 ale wolę być pewny więc proszę o konkretne odpowiedzi

Pozdrawiam

Opublikowano

Ori zawór N 75 do AFN-a to jego numer 1H0 906 627 A (biała główka )

Zawór N 18 to 1H0 906 627 (czarna główka )

takie powinny być :wink:

Opublikowano
  • Autor

ok to mam taki N75 z tym numerem a ten N18 też musze mieć żeby podpiąć to turbo ??

i pytanie do jakiej wtyczki wpiąć ten zaworek n75 ?? hm

Opublikowano

N18 steruje EGR-m

No właśnie i tu zaczynają się schody ..Czy to opłacalna przeróbka ?:kwasny:

zaworem N75 steruje komputer (sterownik ) Prawdopodobnie oprócz turba ,i innych drobiazgów musisz wymienić komputer ...

Ale tu niech się wypowiedzą Ci co taką przeróbkę już mają za sobą ..

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kompa mam a EGR no cóż ... :decayed: więć N18 nie potrzebny :P

tylko ze słyszałem że błąd wprowadza muszę się kogoś dopytać o to.. tylko chyba ja mam ten N18 w swoim bo jest do egr podpięcię przez niego a ten zaworek co ja mam do turbo to chyba pod niego się ten N75 wpina kurde nigdzie to nie jest opisane jaki schemat mają mieć kable.. ale dzięki za pomoc w odszyfrowaniu tego n75 już zamówiony na allegro :banan:

Opublikowano
tylko ze słyszałem że błąd wprowadza muszę się kogoś dopytać o to

tak to prawda w razie wypięcia N18 a w twoim przypadku braku N18 błąd EGR-a mimo że się pojawi nie ma wpływu na pracę silnika ...nie przeszkadza w niczym tylko się zapisze i tyle ......:wink:

Opublikowano
  • Autor
tylko ze słyszałem że błąd wprowadza muszę się kogoś dopytać o to

tak to prawda w razie wypięcia N18 a w twoim przypadku braku N18 błąd EGR-a mimo że się pojawi nie ma wpływu na pracę silnika ...nie przeszkadza w niczym tylko się zapisze i tyle ......:wink:

to git :D ale lepiej będzie coś wpiąć..

a orientujesz się może w która kostkę wpina się N75 w AHU ?? nie mogę spać przez to tylko myślę i myślę :decayed: nigdzie nie znalazłem info na ten temat :/

Opublikowano

Ja Ci tu nie pomogę ..nie modziłem nigdy AHU Myslę ze bedzie trzeba inną wiązkę od kompa taką jak posiada AFN. ale może się mylę ...

Na pewno ktoś kumaty w tych modach Ci opisze co i jak ....:wink:

Opublikowano
  • Autor

staram się pytać ale nikt mi nie chce pomóc ;/ pytałem już w innych tematach to bez odpowiedzi zostają ;/ w każdym bądź razie dzięki ci kolego za pomoc.

Polecam się :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.