Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet oświetlenia w B7


MichauS

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze ten temat był już nie raz poruszany ale nie mogę znaleźć wyjaśnienia.Czy do zainstalowania podświetlenia drzwi i przestrzeni na nogi potrzebuję jakiś dodatkowy moduł? Z tego co zrozumiałem to w skład Light pakietu wchodzi również podświetlenie podłokietnika, oświetlenie osłon przeciwsłonecznych a to u mnie jest. Więc na chłopski rozum jeśli część pakietu jest na pokładzie i działa to komputer(moduł) też powinien być?! Czy ktoś już spotkał się z taką opcją ? Nie chciałbym rozbierać auta i potem czekać na części, a nie wiem co tak naprawdę potrzebuję.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zrobic to jak w oryginale to trzeba moduł ale tego niekt prawie tak nie robi instalacje możesz wziąć z drzwi bocznych działanie jak w org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, właśnie tak zrobię. Najlepsze są najprostsze rozwiązania, a ważne że działa, a jak głosi powiedzenie "Głupi się nie pozna, a mądry pomyśli, że tak ma być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do zainstalowania podświetlenia drzwi i przestrzeni na nogi potrzebuję jakiś dodatkowy moduł?

Nie dodatkowy moduł, tylko moduł komfortu w odpowiedniej wersji.

Tu masz odpowiednią wiedzę:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pakietu oświetlenia to mam jedno pytanie, a odpowiedzi nie mogę znaleźć na forum (a bardziej wyszukiwarka nie znajduje, bo chyba trzeba znać tytuł tematu w którym to jest :facepalm:).

Mam w B7 zwykły, jasny sufit z szyberdachem, bez diodoraz bez oświetlenia lusterek w słonecznikach. Kupiłem okazyjnie kompletny sufit czarny s-line, ale dziś chciałem sprawdzić czy wszystkie wtyczki będą na miejscu, przełożyłem panel z światłem i sterowaniem szybera (nowy, czarny ma diody) i wszystkie wtyczki są i działa to bez problemu, jedynie mic'a w tel nie sprawdziłem, jednak problem jest taki że nie mam wtyczek przy zasłonach słonecznych (różnie to nazywają), a w nowych są (służy to zapalania światła jak lustro jest otwarte). Jak to podpiąć żeby działało? Trzeba zmieniać/dokupić wiązkę, czy można jakoś wyrezać? Jeżeli wiązka konieczna to bardzo proszę o jej numer. Z góry dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bez problemu mozesz podłączyć się pod wiązkę z penelem ze swiatłem wazne zeby dac do tych wtyczek prad obojetnie skąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, też rozkminiałem i stwierdziłem że wystarczy ukraść stały plus, a włączać lampki przecież zawsze będzie się roletką lusterka do tzw. "make-up'a" xD potrzebne tylko kilka kabelków i najlepiej wtyczki do podpięcia zasłon słonecznych jak w oryginale i będzie malina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...