Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to mówią, każdy kolor jest dobry byle był czarny :tongue4:

dokladnie

p.s. nie wypchales pomaranczowych kierunkow :gwizdanie: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jeszcze się nad tym zastanawiam. I tak jest to wszystko rozebrane do lakierowania, więc jak się zdecyduje to podjade po lampy i to zrobie.

Troche się obawiam żeby czegoś nie sp***dolić... Sama myśl o wkładaniu lampy do piekarnika mnie przeraża...

Opublikowano

No czekam na to jak będzie to wszystko gotowe i autko wróci od lakiernika. :kox:

Opublikowano

jeszcze się nad tym zastanawiam. I tak jest to wszystko rozebrane do lakierowania, więc jak się zdecyduje to podjade po lampy i to zrobie.

Troche się obawiam żeby czegoś nie spier***ić... Sama myśl o wkładaniu lampy do piekarnika mnie przeraża...

Dokładnie ... samo to. Zastanawiałem się że może spawarką do plastiku wziąć odpowiednia dysze, ustawić dobrą temperature i intensywność nadmuchu ciepłego powietrza i spróbować rozkleić klosze... ale to też takie moje luźne pomyślunki :confused4: bo sam chce wybić własnie te kierunki i dodatkowo pozakładać ledy do pozycyjnych i DRLow...

Opublikowano

jeszcze się nad tym zastanawiam. I tak jest to wszystko rozebrane do lakierowania, więc jak się zdecyduje to podjade po lampy i to zrobie.

Troche się obawiam żeby czegoś nie spier***ić... Sama myśl o wkładaniu lampy do piekarnika mnie przeraża...

Dokładnie ... samo to. Zastanawiałem się że może spawarką do plastiku wziąć odpowiednia dysze, ustawić dobrą temperature i intensywność nadmuchu ciepłego powietrza i spróbować rozkleić klosze... ale to też takie moje luźne pomyślunki :confused4: bo sam chce wybić własnie te kierunki i dodatkowo pozakładać ledy do pozycyjnych i DRLow...

Kuźwa. Czego się boicie? Sposób z piekarnikiem jest dobry. Ja rozkleiłem swoje z B6, a wy sie boicie lampy od B7 wkładać do piekarnika :decayed:
Opublikowano

sprawa jest banalna az dziw. do modu potrzebny nozyk do tapet, piekarnik, klej montazowy bezbarwny, benzyna ekstrakcyjna,

sciagnac metalowe klipsy

wlozyc do piekarnika na jakies 180st C i na kilka minut tak podgrzac lampke

nozykiem potem objechac lampe, potem dokladnie wyczyscic benzyna ranty i miejsca po kleju

po tym jak juz lampa wystygnie, dodatkowo mozna odrazu przeczscic soczewke i odblysnik, wazne zeby plukac sama woda biezaca bez zadnych dodatkow dekielek wypychamy

Pamietac aby wlozyc potem zarowke opalizujaca do kierunku bo pomaranczowa bedzie paskudnie wygladala

potem wycieramy do sucha wszystko, sprawdzamy czy nie ma plam, smug, zakladamy klipsy

objezdzamy lampe klejem do okola, chwile podstyga i ladnie palcem objezdzamy i zbieramy naddatek kleju, kilka godzin schniecia w jakims cieplym pomieszczeniu i ot ta cala operacja.

Jak dobrze wyplenicie szczeline dookola klejem/silikonem to potem nie bedzie dodatkowo klosz parowal co ma miejsce niestety przy ORI lampach...

Opublikowano

Dodać jeszcze trzeba, że piekarnik musi być koniecznie z termoobiegiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inaczej lampa wam się delikatnie rozpłynie :naughty:

Opublikowano

pierwsze co wirus pozniej te lampy :P gdzies na forum widzialem filmik jak koles rozrywal te klosze po wyjeciu z piekarnika, bodajze wlosi bawili sie w kucharzy :)

Opublikowano

pierwsze co wirus pozniej te lampy :P gdzies na forum widzialem filmik jak koles rozrywal te klosze po wyjeciu z piekarnika, bodajze wlosi bawili sie w kucharzy :)

Hiszpanie :wink4:
Opublikowano

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Opublikowano

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Mientkie pytki jesteście :naughty:
Opublikowano
  • Autor

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Mientkie pytki jesteście :naughty:

może :decayed::naughty:

Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku :decayed:

Opublikowano

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Mientkie pytki jesteście :naughty:

może :decayed::naughty:

Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku :decayed:

Tez taki mialem u siebie.

Grill S4 jest duzo ladniejszy od s lina.

U mnie czas na zmiany :wink4:

Opublikowano

... Ja rozkleiłem swoje z B6, a wy sie boicie lampy od B7 wkładać do piekarnika :decayed:

Artur a po co w B6 rozklejałeś :mysli: :?:

Opublikowano

... Ja rozkleiłem swoje z B6, a wy sie boicie lampy od B7 wkładać do piekarnika :decayed:

Artur a po co w B6 rozklejałeś :mysli: :?:

Czarne środki rezałem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Mientkie pytki jesteście :naughty:

może :decayed::naughty:

Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku :decayed:

Tez taki mialem u siebie.

Grill S4 jest duzo ladniejszy od s lina.

U mnie czas na zmiany :wink4:

z tego co pamiętam to miales kiedys nawet srebrny zderzak s-line do sprzedania

Opublikowano

Wojtek pokaz dtma na swojej furmance...

Opublikowano

Wojtek pokaz dtma na swojej furmance...

Temat nizej na głownym:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_zderzak_dtm_polakierowany_str_20-t88351.285.html[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 20:07_________________________________________________

B ladny zderzaczek :naughty:

Tez jak zmienialem teraz na DTMa mialem wywalic te pomarancze z lampy ale jakos sie boje... :wallbash:

Mientkie pytki jesteście :naughty:

może :decayed::naughty:

Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku :decayed:

Tez taki mialem u siebie.

Grill S4 jest duzo ladniejszy od s lina.

U mnie czas na zmiany :wink4:

z tego co pamiętam to miales kiedys nawet srebrny zderzak s-line do sprzedania

Tak.

NIe zalozylem go bo wpadl mi s4 w dobrej cenie.

No a teraz DTM.

Opublikowano
  • Autor

Dorwałem głośniki BOSE 8e0 035 411B. Teraz miałem założone BOSE 8e0 035 411A. Audi zmieniło w kwietniu 2007 model A na model B. Wyglądają tak:

bose.jpg

A skusiłem się na nie dlatego że są z października 2008 więc prawie nówki a wiadomo jak to z głośnikami bywa że się starzeją (poprzednie BOSE miałem z 2002 roku). Grają bardzo ładnie ale jak nadarzyła się okazja na prawie nówiki to się skusiłem.

Temat jak rozróżnić głośniki BOSE opisalem tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html;msg1633293#msg1633293

Niestety z podłączeniem musze czekać aż autko wróci od lakiernika

Opublikowano

Siemian opowiadaj, którą to warstwę lakieru Ci już lakiernik kładzie? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.