Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie ubezpieczyłem. Musze chyba to uzupełnić...[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 00:47_________________________________________________dzisiaj się biorę za podłączenie lamp do centralnej el. żeby działały długie :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 16:59_________________________________________________długie podpięte. Zostały jeszcze spryski. Powinno wszystko być gotowe jakoś w połowie tygodnia. Narazie musze jeszcze raz sprawdzić schematy bo na moje oko we wtyczce w centralnej el. tak gdzie ma być podpięta pompka sprysków reflektorów mam już kabel...

Pare fotek z dziś:

s-line vs. standard

1.jpg

2.jpg

5.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sprysków wcześniej nie było. Teraz dokładam. Wszystko mam tylko musze to jeszcze podpiąć.

Opublikowano

ten czarny ladniejszy....bo czarny :kox::naughty:

Opublikowano

łądna furka, bi xenon to jest coś :kox:

fajne mody i wogóle pozazdrościć :kox:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje. Niestety problem sprysków okazał się poważniejszy niż myślałem i nie wiem jeszcze co z tym zrobie.Spryski po zamontowaniu odstają pól cm przed zderzak... Spryski są chyba nie ori bo nie mają żadnego numeru na sobie.. Ale nawet jeśli są to jakieś zamienniki to nei wierzę żeby producent pomylił się o pół cm... i to w obu tak samo... Myśle że są to jakieś zamienniki do innego Audi. Są bardzo podobne do sprysków z a4 b7 s-line ale nie idento. Nie mam niestety okazji porównać takich sprysków na żywo. Te moje pasują idealnie pod mocowania i w miejsca wkręcania śrub. Ładnie wchodzą w zaczepy więc nie wiem tylko dlaczego odstają... Chyba dorobie poprostu jakieś tuleje na zasadzie dystansu i tak je przykręce.

Najgorsze jest to że każde przypasowanie wiąże się ze ściąganiem zderzaka a nie chce mi się go codzinnie demontować i montować...

Może ktoś ma jakieś pomysły...

Opublikowano

a skąd masz te spryski?

Opublikowano
  • Autor

kupione razem ze zderzakiem ale z tego co widze to handlarz miał zderzak i wszystko do niego kompletował...

jak zadzwoniłem do niego to powiedział ze duzo tego sprzedawał i nikt nie dziwonił z czymś takim.

Dzisiaj dzwoniłem to mówił że zadzwoni do blacharza znajomego co ostatnio taki zestaw montował i dowiedział się że trzeba to na jakimś dystansie zamontować który trzeba dorobić... Pod mocowanie sprysk pasuje idealnie (3 śruby)

Opublikowano

Spryski pewnie zatarte pod warunkiem, że są nie domknięte, jeżeli tak to leć do ASO i kup koncentrat do sprysków ori Audi ze środkiem smarnym, powinno pomóc, mi jeden sprysk notorycznie się nie domykał ale po zastosowaniu tego koncentratu problem się skończył

Opublikowano

dziwne,że niema żadnych nr na spryskach :mysli:

może źle patrzysz,te nr na spryskach są za***iście małe :naughty:

ja jak zmieniałem,to od razu kupiłem w ASO spryski s-line,żeby niemieć takich ceregieli :)

te twoje spryski muszą być od czegoś innego,może A6,przypuszczam,że mocowanie na trzy śruby jest standartowe w A3/A4/A6

Opublikowano
  • Autor

spryski nie mają na pewno numerów więc pewnie są to jakieś zamienniki. Są też napewno domkniętę więc ta róznica 0,5 cm wynika z budowy dlatego przypuszczam że są z innego modelu... :disgust:

Opublikowano
[..] kup koncentrat do sprysków ori Audi ze środkiem smarnym [..]

Sorry, za OT...

Mógłbyś podać pełną nazwę tego środka?

Opublikowano

ale padlina, to juz 4 przód w tym aucie, bo właściciel, jak prowadzi to siedzi z tyłu

Opublikowano

Koncentrat do spryskiwaczy ale Audi dostępny w ASO koszt ok 11-15 zł za butelkę, zadzwon i się dowiedz bo nie pamiętam czy ma szczególną nazwę

Opublikowano
  • Autor

ale padlina, to juz 4 przód w tym aucie, bo właściciel, jak prowadzi to siedzi z tyłu

czaki jeszcze to odszczekasz :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

Koncentrat do spryskiwaczy ale Audi dostępny w ASO koszt ok 11-15 zł za butelkę, zadzwon i się dowiedz bo nie pamiętam czy ma szczególną nazwę

Dzięki, na pewno kupię, bo zdarza się, że lewy spryskiwacz się nie domknie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja coś dziś widziałem... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o Ty mały zboku... :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no a tak na serio to w aucie są już nowe stołki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

o Ty mały zboku... :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no a tak na serio to w aucie są już nowe stołki :kox: :kox: :kox:

:wink4: Już zamontowałeś?! :kox: Masz fotkę!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.