Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki przewód i soft do odczytu PIN i dodania kluczyków.


lemmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, siędze już na forum kilka dni i nie znalazłem rozwiązania moich problemów.

Przy zakupie samochodu dostałem jeden kluczyk. Niestety uszkodzony został transponder, który był w kluczyku i niestety nie mogę odpalić auta ( zapala się i gaśnie).

Proszę mi pomóc w wyborze kabla i oprogramowania żeby odczytać PIN i dodać nowe kluczyki. Dane jakie udało mi się ustalić:

Immobilizer: VAG Number - 4AO 953 234, Component: IMMO AUZ9Z0WN260167 D77

Instrument: VAG Number - 8D0 919 034 B, Component: B5_KOMBIINSTRUMENT D10

Te dane odczytałem kablem kk ( takim niebieskim )l i programem VAG-COM, próbowałem też odpalić na tym kablu CAN K Commander ale nie odczytuje PIN. Czy do tego programu trzeba inny kabel ?

Samochód to Audi A4 B5 ADR 1.8 97r,

Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w immo1 pin mozna wydobyć tylko przez programator EPROM. W immo pierwszej generacji pin zapisany jest w puszcze pod kierą a nie w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już zamówiony. A podpowiecie gdzie jak wyjąć immo ?

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 17:39 ----------

Nitkt nie wie? Szukam od fczoraj różnych fotek i nic nie mogę znaleźć. Wiem że gdzieś w pobliżu kierownicy ale nie wiem co rozebrać żeby się dostać. Czy kierownice czy inne obudowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszka jest koloru białego lub szarego i znajduje się po prawej stronie kolumny kierowniczej w okolicach stacyjki. Najszybciej będzie jak pójdziesz po kablach od pętli indukcyjnej przy stacyjce :) W przedlifcie aby ściągnąć dolny plastik musisz ściągnąć kiere bo pod taśma są 2 śrubki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta się to po złączu wystarczająco, żeby dostać PIN.

Aczkolwiek kluczykarz załatwiłby sprawę najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...