Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


cinekLeczna

Rekomendowane odpowiedzi

a tak zapytam kto leciał z Grupą z Wlkp z powrotem? granatowy sedan 2.5 TDŁi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote rano wstałem w opakowaniu :) w buciorach i czapce nawet heehehe

...i w nie swoim polarze :naughty:

:polew:

no i wiecej wyskoków było...więc??

Iskierka przeproszona?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Bongod, Iskierka się skarżyła, że ją poturbowałeś w piątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa, czyli miałeś dwa nie swoje :shock3: no to grubo żoneczka pojechała :facepalm:

Bongod zapytaj szanownej małżonki czy czegoś w polarze nie znalazła :grin:

hehe aż dwa :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa, czyli miałeś dwa nie swoje :shock3: no to grubo żoneczka pojechała :facepalm:

Bongod zapytaj szanownej małżonki czy czegoś w polarze nie znalazła :grin:

hehe aż dwa :grin::polew:

Dokoksujecie jak on to tez bedziecie 2 na raz nosic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Bongod, Iskierka się skarżyła, że ją poturbowałeś w piątek :decayed:

nawet widziałem jak to wyglądało...sorry ale przeginka poszła nie mała! i nawet przepraszam nie było...a to w dodatku kobieta!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar miał pootwierane kieszenie i leżał na glebie na parkingu podobno hehehe a jesli to iskierke przewróciłem przez przypadek to przeprosiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam kto leciał z Grupą z Wlkp z powrotem? granatowy sedan 2.5 TDŁi :grin:

Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pierwszy polar myślała że mój to założyła bo zmarzła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar miał pootwierane kieszenie i leżał na glebie na parkingu podobno hehehe a jesli to iskierke przewróciłem przez przypadek to przeprosiłem :D

Znalazła czarny polar na parkingu który jest w ogóle nie oświetlony? Przecież w nocy to tam nic nie widać.

Iskierka miała pretensje właśnie o to, że nawet jej nie przeprosiłeś, bo przecież potrącić kogoś przy tylu osobach to się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak zapytam kto leciał z Grupą z Wlkp z powrotem? granatowy sedan 2.5 TDŁi :grin:

Nie widziałem bo znaczek mam z tyłu:grin:a co śmierdziało aż tak gnojówką:whistling:

to TY wracałeś?:grin: pytam się bo na CB pytali się kto to itp a ja mówię uj wie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar miał pootwierane kieszenie i leżał na glebie na parkingu podobno hehehe a jesli to iskierke przewróciłem przez przypadek to przeprosiłem :D

Znalazła czarny polar na parkingu który jest w ogóle nie oświetlony? Przecież w nocy to tam nic nie widać.

Iskierka miała pretensje właśnie o to, że nawet jej nie przeprosiłeś, bo przecież potrącić kogoś przy tylu osobach to się zdarza.

ale to nie było potracenie! tylko "kop" po sprzeczce rodzinnej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosilem w sobote na imprezce :) hyba że przeprosiłem nie tą osobę :D . Chyba niska blondynka co mówiła o usg :) . A polar dokladnie nie wiem gdzie leżał klau mówiła na parkingu po drodze do domu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe a myślałem że jedyna ,, kłótnia '' to była że nie pali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosilem w sobote na imprezce :) hyba że przeprosiłem nie tą osobę :D . Chyba niska blondynka co mówiła o usg :) . A polar dokladnie nie wiem gdzie leżał klau mówiła na parkingu po drodze do domu :D.

Miałem w ogóle tego tematu nie poruszać, ale to się kupy nie trzyma...

Powiem Ci tak..., rano szukałem w szałasie polar i znalazłem bluzę nike. Wiesz co z nią zrobiłem? Oddałem na recepcje.

Twoja małżonka jeśli znalazła polar na parkingu to trzymała w pokoju do godz 19 następnego dnia... Oddany został jak była rozmowa przy recepcji ze mi ktoś polar zajebał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy ja nie słyszałem żadnej rozmowy na recepcji . To ja powiedziałem na ławeczkach że polara znalazłem jak sobie klau przypomniała po tym jak wziołem swojego z podłogi a pod nim był drugi . A to jakieś insynuacje są odnośnie osoby mojej małżonki ?? Bo nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...