Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłączenie lusterka (fotochrom, zmierzch, deszcz)


marcin4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W autku namieszał poprzedni właściciel, najdroższe zrobił więc ja chcę dokończyć resztę, mam:

- wymienioną szybę i lusterko na fotochrom z czujnikiem zmierzchu i deszczu (zamontowane)

- mam włącznik świateł z funkcją auto (na półce)

- włącznik DRL (zamontowany) o taki:

attachment.php?attachmentid=85715&d=1296996216&thumb=1

mam też dolną wiązkę, cokolwiek to znaczy bo dostałem od kumpla, miał też ogarnąć resztę ale jak to ze znajomymi bywa... golfy, seaty schematów i bazy wiedzy na pączki z audi gorzej więc potrzebuje pomocy, potrzebuję schemat i konkretną listę części potrzebnych do montażu.

Znalazłem tylko:

8E0 971 833 - Wtyczka 6 PINowa

1C0 973 119 B - Wtyczka 3 PINowa

8L0 971 883 - Wtyczka 8 PINowa

000 979 009 - 14 pinów

000 979 225 - 2 piny

Pytanie czy oby na pewno to jest to i co z kablami ? zakup rozumiem też pozostaje ASO.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem ale mam xeony i FIS'a premium który gada z radiem, pakiet oświetlenia etc. Z tego co pamiętam w VAG'u mało jaki sterownik tego nie obsługuje. Kodowanie na czujnik deszczu itd też zaakceptował (wtedy nie wiedziałem że nie ma kabli).

W golfie miałem jeden z najniższych, fabrycznie nawet fisa nie było i wszystko latało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobnie już miałeś MCE High. Kontrola spalonych żarówek też jest? Wejdź w 09 Cent. Elect. i podaj numer modułu.

Fabrycznie nie było czujnika deszczu, CLH i DRL?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawdopodobnie już miałeś MCE High. Kontrola spalonych żarówek też jest? Wejdź w 09 Cent. Elect. i podaj numer modułu.

Fabrycznie nie było czujnika deszczu, CLH i DRL?

:wink:

DRL jest fabrycznie, CLH niby było... poprzedni właściciel twierdzi że halogeny się zapalały ale teraz tego nie robią a czujnika deszczu i zmierzchu nie ma więc coś mi tu śmierdzi , w aucie jest dość sporo namieszane jeśli chodzi o kodowania i jeszcze nie wszystko jest ogarnięte. Kontrola żarówek jest, VCDS'a będę miał wieczorem to ogarnę numerek MCE.

[ALL B7] Czujnik deszczu/świateł, lusterko fotochrom oraz coming home
właśnie studiuje http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ ale już mnie głowa od tego boli, dzięki za linka.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

jest 8E0 907 279 N czyli wersja high.

Żeby nie robić kolejnego tematu swoje boje będę kontynuował w temacie:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-czujnik-deszczu-swiatel-lusterko-fotochrom-coming-home-70477/index16.html#post3822382

dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...