Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok przełożyłem pin K-Line, zmostkowałem piny 15 i 16

Nie działa podświetlanie, nie wyświetla fis, nie reaguje na kluczyk

POMOCY 0dash2.gif


Mam pewien trop...

W kostce Concert III tej zasilającej są piny Can Low oraz Can High i w adapterze Quadlock są połączone tam gdzie w moim RNS-D są piny Tel+ oraz Tel -

Natomiast w moim RNS-D piny Can-Low oraz Can-High są w kostce takiej innej od nawigacji.

Może by tak odciąć te przewody Can Low oraz Can High i podłączyć do kostki Concert III tam gdzie powinny być?

Swoją drogą od czego jest ten Can Low oraz Can High?


No i kwestia anteny....
Kupiłem tą diversity i widomo jedną wtykę podłączam do złącza antenowego ISO o drugą do tej wtyki co była podłączona tam gdzie zaznaczyłem?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb685798d0c5e275.html
Bo w sumie tylko tam pasuje.... nawet nie wiem jak to złącze się nazywa

Opublikowano

CANy musisz mieć podłączone żeby radio włączało się z zapłonem, działało podświetlenie i wyswietlało na FIS. CANy z radia powinny być podłączone do licznika. W RNS-D to jest chyba jakoś inaczej rozwiązane, bo pomiędzy radio a auto jest wpięty tuner TMC (czy jakoś tak). Musiałbyś podpytać kogoś, kto zmieniał RNS-D na RNS-E.

Opublikowano

Kolega staniek mi przesłał instrukcję i już wszystko działa 0dance3.gif

Może napiszę co i jak jak by ktoś zmianiał RNS-D na Concert III.

Trzeba dostać się do Tunera TMC (w bagażniku pod boczkiem z lewej strony w tej czarnej skrzynce).

Następnie odpiąć od niego przewody antenowe i połączyć ze sobą (konektory męski i żeński).

Dalej wyciągnąć z kostki i połączyć ze sobą pin2 z pin8 oraz pin3 z pin9.

Tuner TMC ogólnie wywaliłem całkowicie z samochodu.

Później z kostki 26-pinowej którą wpina się do radia RNS-D należy wyciągnąć piny 26 i 13 bo tą są nasze potrzebne CAN-Y, (pin13 - CAN High a pin26 - CAN Low) i podłączyć do wtyczki D w kostce Quadlock (pin9 CAN High a pin10 - CAN Low).

No i wiadomo pin K-Line z B5 do C7 oraz pin BOSE, z B7 do B5.

To chyba tyle puk-puk.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.