Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Denerwująca ikona dystrybutora benzyny.


arczi1968

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam drobny problem z korkiem wlewu paliwa (chyba, że dotyczy to klapki wlewu paliwa).:facepalm:

Podpowiedzcie proszę co mogę z tym fantem zrobić. Może popsuli coś gazownicy. Auto kupiłem z tym problemem. "Łyknąłem" dużo wiedzy wertując neta i to forum w znalezieniu rozwiązania problemu i już mi głowa puchnie. :grin:

Dokładnie zobaczycie na zdjęciu o co mi chodzi. Jest to błąd niezakręconego korka, uszkodzenia korka, braku korka czy nie zamknięcia klapki?

benzin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już wątek z takim samym problemem/objawem:

Czy to nie jest przypadkiem info o jakimś problemie z vacuum(tandem) pompą?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak starałem się dokładnie przejrzeć forum, ehh :doh: dzięki Steve.

Za krótko mam Audiczke i mało z tym autem (w ogóle z Audi) mam doświadczenia, ale nie mam żadnych innych błędów, dźwięków, a z mojego długoletniego doświadczenia z autami (trochę grzebie przy autach :wink:) nie stwierdzam żadnych niepokojących objawów braku wspomagania czy z pompą paliwa itd. itp. Co wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje. Ja swoje, FIS swoje. :naughty:

Klocki i tarcze świeżo po wymianie (zrobione ponad 700km) hamulce brzytwa przy lekkim naciśnięciu pedału.

Raz jak jechałem niedaleko pod Wrocław, to na wskaźniku nagle ubywało mi paliwo, ale już wiem, że zawiesił się wtedy pływak, na razie jest wszystko ok. A może faktycznie to coś z pompą paliwa? :dontknow:

Przypomnę, że z tym błędem kupiłem to auto.

Dodam tylko, że ta ikonka mruga, a jak przełączę się na inne informacje, to do tego błędu FIS nie wraca. Muszę zgasić silnik i od nowa odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek mam dopiero od 2ch dni i ogarniam temat VAGa. :decayed:

Błędy mam: 18339(błąd sterownika wentylatora chłodnicy), 65535(błąd ICM???) i sporadycznie 562(czujnik poziomu oleju czasem ma zły sygnał lub zwarcie do masy), czyli raczej nic z tym związanego, chociaż ten 65535 może.

Reszta to błędy z MK (standardowe ze sterowników drzwi po zmianie mil/km).

Może na spocik we Wrocku się wybiorę w tą niedzielę, to może ktoś bardziej obeznany niż ja coś znajdzie. :wink:

Dzięki Sławek za zainteresowanie się moim tematem.:thumbup1:

Nie było by problemu, jak bym gdzieś znalazł opis tej ikonki.:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy poprawione czyli auto zrobione, został już tylko błąd 65535, ale ten błąd to przez "gościa", który namieszał mi w liczniku co dorabiał mi kluczyk i nie mam licznika km dziennych (dEF świeci - czyli uwalił oprogramowanie FISa chyba :kwasny:).

Ikonka czy włączam stacyjkę czy odpalam auto pięknie mruga i w tym momencie progsy nie pokazują żadnych błędów :facepalm:

Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...