Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termostat czy G60


Haimon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Jestem po trzeciej wymianie czujnika G60 i znów na blacie mam maks 75st. Ostatnim razem wrzucałem ori z ASO (poprzednie były ori ze sklepu :facepalm:)

Na klimatroniku w kanale 49 mam równo 90st na 51 75st

Przypuszczam że to termostat, mogę jeszcze jakoś wykluczyć vag'iem uszkodzenie czujnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem u mnie i obstawiałem termostat, padł jednak czujnik (co podobno rzadko się zdarza )warto wyjąć czujnik i go pomierzyć ,to nic nie kosztuje.Jeśli pomiary wyjdą około tego co w moim linku wyżej szkoda go wymieniać, pewnie będzie dobry, dopiero wtedy pokusić się o wymianę termostatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj odczyty temperatury vagiem w grupach silnik i licznik - powinny się pokrywać (nie pamiętam dokładnie które kanały , ale na forum było o tym dużo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj odczyty temperatury vagiem w grupach silnik i licznik - powinny się pokrywać (nie pamiętam dokładnie które kanały , ale na forum było o tym dużo)

A to nie jest to samo ?

Na klimatroniku w kanale 49 mam równo 90st na 51 75st

Chociaż u mnie zawsze 90 pojawia się wcześniej na 49 a 51 idzie zgodnie ze wskazaniem na liczniku, nawet jak wszystko było sprawne.

Dzięki za linka z pomiarem rezystancji, sprawdzę to ale jak nawet z ASO czujniki dają d*py, ten będzie czwarty :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...