Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Słaby ręczny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy :P

Opublikowano
Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy :P

w zyciu ci nie zablokuje kół to nie wrc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, kiedys jak jechalem peugetem partnerem i kolega zaciagnal reczny to byl pisk opon i zryw auta, a tutaj nic :P Nie mow mi ze tak ma byc :P

Opublikowano
Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy :P

w zyciu ci nie zablokuje kół to nie wrc :decayed:

niby dlaczego nie? ja teraz też to robię i będę linki wymieniał, bo ręczny jest taki "ciężki" do zaciągnięcia, w a4 ręczny mam miękki i koła blokuje bez problemu.

dzisiaj jedynie na śrubach podciągnąłem bo był mały luz.

Opublikowano

Wieksze tarcze na tył i deba staje jak WRC. Na postoju proponuje nacisnąć hamulec i w tym czasie zaciągnąć reczny nawet slaby będzie trzymał jak gupi. Linki linkami ale jak to Tomek wszystkim wkoło powtarza zaciski do regeneracji bo nie odbijaja do końca a wtedy i samo regulacja nie działa jak należy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

mi tam na postoju trzyma dobrze, a z tymi zaciskami tzn? jakby nie odbijały to chyba by lekko trzymały nie?

Opublikowano
Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy :P

w zyciu ci nie zablokuje kół to nie wrc :decayed:

Jezeli jest w nalezytym stanie to zablokuje bez problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.