Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka do BETA


MaLyY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Audi maniakow:) Zakupiłem własnie swoje pierwsze audi A4 95r. z radyjkiem BETA i mam pytanko wsumie moze kilka:) Czy mozna podłączyć do niego zmieniarke? jak tak to jaką? W jakich cenach sie wachają? jak ktos się orientuje:) Bedę bardzo wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Nie wiem jakiego typu masz dokladnie radio. Nie pamietam jakie Beta bylo montowane w Audi z 95r, ale :

1) Jezeli soft twojego radia jest w stanie ja obsluzyc ( sprawdz czy masz jakies przyciski do zmieniarki, ewentualnie opcje do zmieniarki w swoim radiu ) to wystarczy kupic zmieniarke audi i podpiac pod jedno wesjcie iso.

2) jezeli pkt 1 jest spelniony ale nie chcesz oryginalnej to trzeba zakupic interfejs i mozesz podlaczac dowolna zmieniarke pod to radio.

3) Nie masz obslugi i wejsia na zmieniarke -> mozesz kupic modulator jako przejsciowke do zmieniarki, wtedy podlaczasz zmieniarke pod lacze antenowe i wszystko gra. Ta opcja niestety nie jest za dobra bo traci sie na jakosci.

4) Mozesz zawsze kupic ipoda + interfejs ( interfejsy mozna niemalze dostac do kazdego modelu radia, no z malymi wyjatkami )

Mam nadzieje, ze troche rozjasnilo

Pozdrawiam

5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio beta w 100% nie obsługuje zmieniarki i ma wyjście tylko na przednie głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat miał radio beta w swojej a4 1995 i miał fabrycznie głośniki również z tyłu na półce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...