Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzenie ładowania turbiny jak?


noxes

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak za pomocą kabelka i polskiego vaga sprawdzić poprawność działania turbiny?

Mam takie odczucie jakby mocy brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce zakladac tematu czy vagiem 311.2 zrobie test z kompa sprawnosc chodzenia klapy gaszacej jesli tak to jak i gdzie wjesc zeby sprawdzic :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce zakladac tematu czy vagiem 311.2 zrobie test z kompa sprawnosc chodzenia klapy gaszacej jesli tak to jak i gdzie wjesc zeby sprawdzic :) pozdrawiam

Nie zrobisz testu z poziomu vaga, egr masz praktycznie na wierzchu zobacz czy klapa pracuje jezeli ma opory to jest zasyfiona od srodka. Rozkrec, wyczysc i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem jest w tym ze klapa gaszaca wogole nie chodzi byl wlzoony nawet nowy zaworek i nic klapa nie chodzi. co to moze byc gdzie szukac usterki mechanik podpial vaga i niby jak zrobi test vagiem to cisnbienie jest w wezyku od klapy ale jak juz auto gasze to nie ma cisnienia co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski VAG chyba nie ma mozliwosci logowania...

Chyba jest taka możliwość.

Ewentualnie vcdsem da się? gdzie trzeba się zalogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds podobnie jak vag 311.2 logujesz w "engine" i kanały 115 i 118, sprawdzisz jak wcześnie wstaje i czy trzyma zadane ciśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

002 115 118 wtedy my też zobaczymy czy czuć czy nie, od siebie napisze że też nie czułem i z logów wynika gdzie szukać przyczyny, teraz mam wszystko zicher i jak zaczynałem bodaj z 12 błędami engine tak na dzień dzisiejszy dograłem wszystko i machina za***rdala (musze tylko kupić gwint na tył bo mi sprężyny popękały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja aktualnie mam błąd ubogiej mieszanki(wina gazu:facepalm:) Ale to czy z nim czy bez jest tak samo.

Czasem pojawia się bład napinacza łańcucha?- nie pamiętam już dokładnie co tam było.

Z Twojego filmu to nie za wiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać nie widać a za***rdala, to że udoga mieszanka od gazu to Twoja teoria czy ktos Ci podpowiedzał. To mozna sprawdzi kasujac błędy i robiąc setke na benzynie potem blok 032 albo 033 nie pamietam dokladnie. Na moje jak Ci auto nie idzie a masz problem ze składem mieszanki to sprawdza sie przepływomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bląd pojawia się jak jadę na gazie(jest to błąd ubogiej mieszanki) Na pb nigdy się nie pojawiał. upatruję tu problemy z doładowaniem, zauważyłem też, że nie zawsze czuć to doładowanie nawet na drugim biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane podmień na chwilę, tylko gdzie ja znajdę kogoś kto się zgodzi na to i w ogóle z takim silnikiem. Oczywiscie jak wykonam te logi to zapodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, mam tylko to co poniżej. Nic innego nie udało mi się zdziałać. Jeśli dobrze widzę to turb wstaje około 3tyś.

Vcdesa nie mogłem uruchomić a na polskim vagu ho ho nie wiedziałem co gdzie i jak:facepalm:

ogólnie dziś było ok i mam pytanie czy mógłbym słyszeć pssst przy zmianie biegu przy około 3500rpm ?

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...