Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzenie ładowania turbiny jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak za pomocą kabelka i polskiego vaga sprawdzić poprawność działania turbiny?

Mam takie odczucie jakby mocy brakowało.

Opublikowano

Polski VAG chyba nie ma mozliwosci logowania...

Opublikowano

Witam nie chce zakladac tematu czy vagiem 311.2 zrobie test z kompa sprawnosc chodzenia klapy gaszacej jesli tak to jak i gdzie wjesc zeby sprawdzic :) pozdrawiam

Opublikowano
Witam nie chce zakladac tematu czy vagiem 311.2 zrobie test z kompa sprawnosc chodzenia klapy gaszacej jesli tak to jak i gdzie wjesc zeby sprawdzic :) pozdrawiam

Nie zrobisz testu z poziomu vaga, egr masz praktycznie na wierzchu zobacz czy klapa pracuje jezeli ma opory to jest zasyfiona od srodka. Rozkrec, wyczysc i po problemie.

Opublikowano

Witam problem jest w tym ze klapa gaszaca wogole nie chodzi byl wlzoony nawet nowy zaworek i nic klapa nie chodzi. co to moze byc gdzie szukac usterki mechanik podpial vaga i niby jak zrobi test vagiem to cisnbienie jest w wezyku od klapy ale jak juz auto gasze to nie ma cisnienia co to moze byc

Opublikowano
  • Autor
Polski VAG chyba nie ma mozliwosci logowania...

Chyba jest taka możliwość.

Ewentualnie vcdsem da się? gdzie trzeba się zalogować?

Opublikowano

vcds podobnie jak vag 311.2 logujesz w "engine" i kanały 115 i 118, sprawdzisz jak wcześnie wstaje i czy trzyma zadane ciśnienie

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak powinna, ale czuć ją gdzieś od 2500rpm na dwójce dalej nie czuć wgniatania w fotel.

Opublikowano

002 115 118 wtedy my też zobaczymy czy czuć czy nie, od siebie napisze że też nie czułem i z logów wynika gdzie szukać przyczyny, teraz mam wszystko zicher i jak zaczynałem bodaj z 12 błędami engine tak na dzień dzisiejszy dograłem wszystko i machina za***rdala (musze tylko kupić gwint na tył bo mi sprężyny popękały)

Opublikowano
  • Autor

No ja aktualnie mam błąd ubogiej mieszanki(wina gazu:facepalm:) Ale to czy z nim czy bez jest tak samo.

Czasem pojawia się bład napinacza łańcucha?- nie pamiętam już dokładnie co tam było.

Z Twojego filmu to nie za wiele widać.

Opublikowano

Nie widać nie widać a za***rdala, to że udoga mieszanka od gazu to Twoja teoria czy ktos Ci podpowiedzał. To mozna sprawdzi kasujac błędy i robiąc setke na benzynie potem blok 032 albo 033 nie pamietam dokladnie. Na moje jak Ci auto nie idzie a masz problem ze składem mieszanki to sprawdza sie przepływomierz

Opublikowano
  • Autor

Bląd pojawia się jak jadę na gazie(jest to błąd ubogiej mieszanki) Na pb nigdy się nie pojawiał. upatruję tu problemy z doładowaniem, zauważyłem też, że nie zawsze czuć to doładowanie nawet na drugim biegu

Opublikowano

Podmień na chwile n75 i przepływke ale przedewszystkim zapodaj logi to nie bedziemy szukali w ciemno

Opublikowano
  • Autor

Dobrze powiedziane podmień na chwilę, tylko gdzie ja znajdę kogoś kto się zgodzi na to i w ogóle z takim silnikiem. Oczywiscie jak wykonam te logi to zapodam

Opublikowano

u jakiegoś forumowicza

Opublikowano
  • Autor

No i co, mam tylko to co poniżej. Nic innego nie udało mi się zdziałać. Jeśli dobrze widzę to turb wstaje około 3tyś.

Vcdesa nie mogłem uruchomić a na polskim vagu ho ho nie wiedziałem co gdzie i jak:facepalm:

ogólnie dziś było ok i mam pytanie czy mógłbym słyszeć pssst przy zmianie biegu przy około 3500rpm ?

Bez_tytu_u.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.