Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak swiateł LED ?


Caracara

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus :)

Jestem nowym posiadaczem A4 B8 z 2010 roku.

Jak ją kupowałem to byłem tak zafascynowany wnętrzem, że nie zwróciłem uwagi na światła - no i kupiłem bez ledów :facepalm:

Próbowałem znaleźć jakąś logikę w tym całym oświetleniu. W jakich latach wychodziły bez ledów, a w jakich wychodziły z ledami. Ale jednak nie widzę tu żadnej logiki.

Mam te światła : http://www.autocentrum.pl/gfx/opisyaut/1580369865/2s_m.jpg i z tyłu zwykłe żarówki.

I teraz się zastanawiam - skoro od 2008 roku wprowadzili ledy z przodu to jaki jest sens zakładania zwykłych świateł w 2010 ?

Zaczynam się martwić czy nie kupiłem jakiegoś wała, no ale autohaus sprawdzony, książka serwisowa i wszystko gra...

Gdzie ewentualnie mogę sprawdzić czy 2010 rok to nie rok modelowy, a rok rzeczywistej produkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od poprzedniego wlasciciela jak skonfigurowal samochod!!a ledy to niestety opcja za ktora trzeba zaplacic:decayed: ale nic straconego wszystko da sie dolozyc :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy wychodziły tylko w opcji z bi xenonami, u Cb niestety ich nie ma stad zwykłe światła

Nie ma reguły z tymi lampami .

Po prostu poprzedni własciciel tak skofigurował ten egzemplarz , a co za tym idzie cena auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet teraz nówkę sztukę z salonu można kupić bez ledów więc nie masz się czym martwić - tak ktoś skonfigurował twoje auto jako nowe i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...