Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osłona przegubu zewnętrznego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

proszę o podanie numeru osłony przegubu zewnętrznego od A4 B6 silnik AKE czyli 2.5TDI 180KM w quattro (z Tipem). Szukam tych osłon po różnych hurtowniach i w każdej mają po kilka niby pasujących, ale każda ma inne wymiary. Nie rozumiem tego.

Jeśli istnieje taka możliwość prosiłbym również o podanie wymiarów. Może tak będzie łatwiej coś dobrać.

I jeszcze jedno pytanie: czy Audi seryjnie stosuje gumowe osłony czy termoplastyczne?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Opublikowano
Hej,

proszę o podanie numeru osłony przegubu zewnętrznego od A4 B6 silnik AKE czyli 2.5TDI 180KM w quattro (z Tipem). Szukam tych osłon po różnych hurtowniach i w każdej mają po kilka niby pasujących, ale każda ma inne wymiary. Nie rozumiem tego.

Jeśli istnieje taka możliwość prosiłbym również o podanie wymiarów. Może tak będzie łatwiej coś dobrać.

I jeszcze jedno pytanie: czy Audi seryjnie stosuje gumowe osłony czy termoplastyczne?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Tu masz do Twojego silnika numer ...

A na drugie pytanie nie znam odpowiedzi.....:kwasny:

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki! Może po numerze będzie im łatwiej coś konkretnego dobrać. Myślałem żeby z ASO już kupić, ale 150 za kawałek gumy to przesada..

Opublikowano
Dzięki! Może po numerze będzie im łatwiej coś konkretnego dobrać. Myślałem żeby z ASO już kupić, ale 150 za kawałek gumy to przesada..

No tak ..cena w ASO nie jest mała ale za to wiesz co masz....:decayed:

Myślę że bez problemu dobry zamiennik wyrwiesz w rozsądnej kasie i też na nim pośmigasz ...:wink:

Opublikowano

lobro, za 30 zeta, i prawidłowy montaż,. pozdr

Opublikowano
  • Autor

No właśnie w jednym miejscu tylko znalazłem lobro i był jeden konkretny rozmiar. Tyle że nie za 30 a 60.. i na zamówienie, więc wolałem się upewnić co do tego rozmiaru. A wiesz może czy lobro robi osłony gumowe czy termoplastyczne?

Opublikowano
lobro, za 30 zeta, i prawidłowy montaż,. pozdr

W przypadku tym, może nie 30 zł. ale blisko zaś jakoś jak najbardziej polecam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I jest Lobro. Osłona jest dokładnie taka sama, jak oryginał. W zestawie, poza osłoną opaskami i smarem, są jeszcze zawleczki, obejmy, pierścienie i ta gruba śruba wpustowa, która ponoć jest "jednorazowa" tylko. 54PLN, taniej nie znalazłem.

Podaję numer Lobro, może komuś się przyda: 305120

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi.

Opublikowano

Trzeba było się do mnie zgłosić, by było taniej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dużo taniej? Dobrze, że dajesz znać, bo akurat przy montażu wyszło, że przeguby wewnętrzne są do wymiany. Napisz na priv jeśli masz jakiś zamiennik w dobrej cenie.

Opublikowano

PW poszło, sorki że z małym opóźnieniem, ale to z braku czasu bo córka się urodziła :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.